fikret orman

0 /
silencio
beşiktaş'ımıza başkan olması gereken adam. halihazırda metin tekin, rıza çalımbay, fabian ernst gibi isimlerin şansı yokken, koç, özilhan gibi para babaları olayla ilgilenmediğinden seba da geri dönmeyecekken kendisinden uygun aday yoktur. umarım listesine 2003 şampiyonluğu döneminde müthiş bir düzen kuran serdar bilgili yönetiminden insanları ekler. örnekse altınsay, nevzat demir, hüsnü güreli vs. seba'nın da gidip elini öpsün falan. bu kez kazanacak inşallah fikret orman, adalı'yı isteyenlerin oylarının kendisine doğru kayacağını düşünüyorum zira.
münch ün açtığı orta
YD'nin devam filmi olacak olan Yalçın Karadeniz'den çok daha iyi başkanlık yapacak kişidir.Ha onun karşısında işi çok zor bu kulislere oyunlara ne kadar dayanabilir bilmiyorum ama Adalı yoksa desteğimiz onundur
oglcnp
şu an bulunan adayların arasında en makul olanıdır. madem adalı olmadı, ben şahsen fikret orman'ın olmasını istiyorum.
oglcnp
trt'de katıldığı programda konuşmasını dinledim. çok çok güzel konuştu. büyük ihtimalde başkan olacak. uzun zaman sonra yüzümüz gülecek diye düşünüyorum.

laf değil icraat yapmaya geldiği çok belli. 19 ay sonraki kongreye şimdiden aday olduğunu söyleyince spiker: ''o kongrede de seçilirseniz 5 senede kaç şampiyonluk sözü veriyorsunuz? ''sorusu üzerine, '' şampiyonluk sözü vermiyorum '' diyerek çok güzel yapmıştır. bazı mankafalı taraftarlar bu adamın sözünü eleştirsede, '' laf yapmaya değil icraat yapmaya '' gelmiş olduğunu şahsen ben açıkça gördüm.

ayrıca,küçülmekten kastımız beşiktaşı anadolu takımına çevirmek olmadığını,sadece altından kalkamayacağımız oyuncuları transfer etmeyeceğimizi,mesela bazı oyuncuların aylık ev kirasının 15 bin euro olmayacağını ( vs. ) belirmiştir.


konuşmasını okumak isteyenler :

http://www.haber1903.com/futbol/demirorene-notum-10-uzerinden-3-h11339.html
fani madida
projeleri ve hedefleri gayet mantıklı. Söyledikleri şeyler havada kalmıyor hepsi sistemli bir çalışmanın sonucu gibi. Söylediklerini hayata geçirebilir mi bilmiyorum ama 30 yıllık kongre üyeliği ve yöneticilik tecrübesini hesaba katınca ben kendisine güveniyorum. Umarım beni yanıltmaz. Başkanlığı şimdiden hayırlı olsun.
dingoc
jorge mendes ile ilgili soruya,
---------------alıntı---------------
onunla yapacak daha çok işimiz var, getirdiklerini satacak, zararını telafi edecek, ondan sonra yollarımızı ayırabiliriz
---------------alıntı---------------
yorumunu yapan başkan adayı. umarım iş başındayken de böyle dik durur
dingoc
tüm camia ile birlikte olmak isteyen, bunun için bulduğu her fırsatta kendini ve projelerini anlatan başkan adayı. bu akşam itibariyle, arkaslı kartallar ile görüşecekmiş. çeşitli platfomlarda kendini anlatmaya çalışması, takdire şayan
dingoc
20 mart 2012 tarihinde gerçekleştirdiği seçim toplantısına katılma fırsatı bulduğum başkan adayı. kendisi eski başkan demirören e göre son derece samimi ve şeffaf olmaya özen gösteriyor bir kere. kulübün mali durumunda ki sıknıtıları teşhis etmeye 2 ay kadar bir süre ayıracağını anlattı. ilk iş tespit yapmak olacak başka bir deyişle
cihan tekin
küçülmekten kastı (vurgula: "gitsin fernandes gelsin ali tandoğan"), (vurgula: "gitsin quaresma gelsin hurşut meriç") ise bi sktirsin gitsin mümkünse daha gelmeden. umarım kastettiği şey bu değildir. adam edilme potansiyeli olan yıldızları kazanıp, buna uygun yerliler ile takımı donatmak yerine beşiktaş'ı 2004-2007 yılları arasındaki mustafa doğan'lı, ali tandoğan'lı, mehmet yozgatlı'lı yıllarına döndürürse vebalin altından kalkamaz.
dingoc
---------------alıntı---------------
senelik 6 milyon euro alan ama katkısı 5 golü bulmayan adamlar yerine, 4 tane doğrudan katkı yapacak adam alırız
---------------alıntı---------------
lafı ile hedefini gerçekçi olarak ortaya koyan aday. 8 yabancı, 6 sı kadroda, 4 ü sahada olacağına, toplam 4 yabancı olsun, sürekli, oynasın
gidiyorum bu
başkan seçildiği takdirde futbol şubesindeki yabancı transferi stratejisini oluştururken genel anlamda profesyonellikten ödün vermemeleri ile tanınan (b: batı avrupa) (almanya, hollanda, belçika, fransa), (b: orta avrupa) (çek cumhuriyeti, hırvatistan, polonya) ve (b: iskandinavya) (danimarka, isveç, norveç) kökenli ve ülkelerinin milli takımlarının formasını düzenli olarak giyebilen oyunculara yönelmesini umut ettiğim başkan adayıdır.

yok ille de (vurgula: latin amerika), ille de (vurgula: iber yarımadası) diyorsa şayet, onlardan da avrupa'nın sert liglerine uyum sağlamış, ben dahil hiçbirimize "(vurgula: canı istediği zaman)", "(vurgula: gününde olursa)", "(vurgula: eğer isterse)" tarzı kalıplarla cümle kurdurmayacak futbolcuları arayıp bulması menfaatimize olacaktır.

şahsım bir simao sabrosa yerine, kamil grosicki'yi görmek ister önümüzdeki sezon.
cengizselcuk
divankuurluna listesini vermiştir.


Asil üyeler: Ahmet Nur çebi, Tamer Kıran, Ahmet Kavalcı, Deniz Atalay, Umut Güner, Adnan Dalgakıran,

Berk Hacıgüzeller, Levent Erdoğan, Nusret Altınbaş, ismet Berkan, Cem Bilge, Yalçın Kaya Yılmaz

Yedek üyeler: Erdal Karacan, Berkan Gocay, Seyit Ateş, Metin Albayrak, Mesut Urgancılar, Abdullah Sözer
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol