emre belözoğlu

0 /
dingoc
fenerbahçe forması giymekte olan 1980 doğumlu orta saha oyuncusu. galatasaray alt yapsından yetişip bu kulüpte de oynamakla birlikte newcastle united ve inter milan gibi yurt dışı deneyimleri de olmuştur. ayrıca çirkefliğin en üst boyutunda dolaşandır.
clexus
g.saray'da oynadığı dönemlerde arabasıyla bir kişinin ölümüne sebep olan , ingiltere'de ırkçılık ile suçlanan, italya da dikiş tutturamayan, türkiye'de haldun boysan'a göre futbol fahişeliğinin ve ahlaksızlığın en uç örneklerini sunan buna rağmen türk milli takımının kaptanlığını yapan karaktersiz.
kibirlidana
yalnızca futubolcu değil aynı zamanda yardımcı hakemdir kendisi, orta hakemle diyaloğu geri kalan üç yardımcı hakemden hep daha fazladır. sırf bu yönü ile dahi her maçın 10 dakikasında oyundan ihraç edilmesi gereken futbol zararlısı.
honeyed
aynı sahada top oynasam suratının ortasına şaplağı vurmak istediğim oyuncu. 1 metre boyuyla herkese artislik yapıyor.
ronnie
haldun boysan'ın söylediği "futbol fahişesi" söz öbeğinin daha da üzerinde yorum yapılması gereken, amuha diye başlanıp yaklaşık 45 saniye sonrasında nirvana'ya ulaşarak susmamı sağlayan genetik hata.
fani madida
12 aralık 2010 ankaragücü fenerbahçe maçı sonrası, sinirlendiği bir ankaragücü yöneticisini kastederek "önce adam olsunlar" ifadesini kullanan futbolcu. maç içinde kasıtlı yaptığı faulleri önüne gelen herkese ettiği küfürleri görünce "adam olmak" ifadesini kendisinden duymak oldukça şaşırtıcıydı.
slazenger
hangi takıma transfer olsa , doğuştan o takımlı olan , yurt dışında italya ve ingilterede de oynamış futbolcu....
cihan tekin
türk hakemlerinin yaramaz, haşarı ve sonsuz kredili çocuğu;
güney kore ile oynanan bir hazırlık maçında dahi kırmızı kart görebiliyor...
işte içler acısı halimiz... halleri...
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol