26 şubat 2015 beşiktaş liverpool maçı - 1903 Sözlük
intikam maçlarının ikinci halkası olacak maçtır. 76 bin taraftar önünde liverpool'u evine göndereceğimiz maçtır.
kesinlikle olimpiyat stadında oynanmaması gereken karşılaşma.kabul edelim ki olimpiyat stadı bize göre değil , hele şubat ayında yani kara kışta hiç bize uygun olmaz.

ne yapıp , ne edilmeli ; başka bir stad seçilmeli. mesela; fatih terim stadı , küçük , güzel ve ambiyans yaratılabilecek bir stad. eğer olmazsa ; osmanlı stadı.hepimiz gördük inönü gibiydi.ankara ve konya maçlarında gördüğümüz gibi anadolu da taraftarlar maça gidiyor. bu sezon istanbulun yapamadığını yapıyorlar.

beşiktaş trabzon maçında ; beşiktaş taraftarı harici 38 farklı takım taraftarları turnikelerden passolig ile maçı girdi.sezon başından beri avrupaya verdiğimiz sinyali devam ettirmek , hatta arttırmak istiyorsak çok önemli kararlar almalıyız.

stad konusu bunlardan biri hatta ilki.

takımız beşiktaş nasıl top oynadığını tüm ingilizlere gösterdi. arsenal ve tottenham maçları sadece ingilizlere değil avrupaya sunulmuş bir performans.

liverpool'u elemek istiyorsak ki eleriz. olimpiyat yerine başka bir stad bulunmalı.eğer olimpiyatta oynanırsa maç çok zor geçer.
uefa'ya 2 stad bildirme zorunluluğu olduğunu ve beşiktaş yönetiminin de olimpiyat ve vodafone arena'yı bildirdiğini düşünürsek seve seve olimpiyatta oynanacak maçtır.
26 şubattan önce ölürsem cenazemi maç bitince stattan kaldırın diye vasiyetimi verdiğim maçtır.
bilet satışlarının 11 şubat 2015 çarşamba gününden itibaren başlayacağı karşılaşma.http://www.bjk.com.tr/tr/haber/61443/liverpool_maci_bilet_satislari_hakkinda_bilgilendirme.html
bilet satışlarına cevahirde mi bakırköyde mi sıraya girsem diye kara kara düşündüren maç.tüyo var mı sözlük
spoiler--Beşiktaş'ta devre arasında transfer edilen Tolgay Arslan, Daniel Opare ve Alexander Milosevic'in UEFA Avrupa Ligi kadrosuna eklendiği, Elazığspor'a kiralanan Ümit Karaal'ın kadrodan çıkarılan tek oyuncu olduğu ifade edildispoiler--