arthur masuaku

0 /
gidiyorum bu
2016 yılından bu yana west ham uinted kulübünde top koşturan oyuncu. beşiktaş'ın da kendisine ciddi bir ilgisi mevcut. süper lig için üst düzey özelliklere sahip olmasına rağmen sakatlık geçmişi biraz düşündürücü.
gidiyorum bu
bir sürpriz olmadığı takdirde 2022-23 sezonunda kiralık olarak beşiktaş forması giyecektir. kaliteli bir futbolcu. dizinden bir problem yaşamazsa ciddi katkı sunacaktır. geçen sezon diz bölgesinden yaşadığı sakatlık sebebiyle 20 maç kaçırdı. kiralık olarak anlaşılması biraz da bu yüzden.
gidiyorum bu
gece saatlerinde istanbul'a gelmesi beklenen oyuncu. geniş kapsamlı bir sağlık kontrolünden geçirilmesi söz konusu. sözleşme imzalanırsa maaşının belli bir kısmını beşiktaş karşılayacak.
gidiyorum bu
kiralık olarak transferi resmîleşen sol bek. kulübü west ham united'a kiralama bedeli ödenmeyecek. maaşının 800 bin euro'su beşiktaş tarafından karşılanacak. ayrıca 2,2 milyon euro tutarında tercihe bağlı satın alma opsiyonu da mevcut.
skorerkanat
Maç boyu neredeyse doğru düzgün bir imaj çizemedi benim kafamda. Herifin en önemli özelliği topla çıkışları ama ne hikmetse 2-3 kere gördük birinde zaten çalım attı diğerinde topa vurdu yanlışlıkla.
gidiyorum bu
karagümrük karşılaşmasından[ybkz]21 ağustos 2022 beşiktaş vavacars fatih karagümrük sk maçı[/ybkz] sonra, sivasspor maçında da[ybkz]29 ağustos 2022 beşiktaş demir grup sivasspor maçı[/ybkz] jackson muleka'ya kornerden asist yapan sol bek.
gidiyorum bu
"Futbol A Takımımızın 4 Kasım 2022 tarihindeki antrenmanı sonrasında dizinde şişlik ve ağrı hisseden futbolcumuz Arthur Masuaku’nun Acıbadem Hastanesi’nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk kemiği eklem yüzünde kemik ödemi tespit edilmiştir.

Arthur Masuaku’nun tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır."[ybkz]beşiktaş jimnastik kulübü sağlık kurulu[/ybkz]
pandanizm
Trabzonspor maçında[ybkz]16 nisan 2023 trabzonspor beşiktaş maçı[/ybkz] ilk 11'de çıkması halinde sözleşmesi gereği, 2.2 milyon Euro’luk satın alma opsiyonu devreye girecek olan sol bek.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol