en sevilen şarkı başlarken ezan okunması

ben öyle bi insan mıyım
anlam veremediğim içgüdüsel hareketlerden birine neden olan olaydır.

yahu madem o kadar "vicdanlı" ve dindarsın, müziği kapattıktan sonra camiye git ya da kıl en yakın yerde namazını be adam. saygı gösterdiğin ezanın türkçe mealini dahi bilmiyor musun yoksa?

müzik sesinin aşırı derecede yüksek olduğu sırada, ezan okunurken müziğin sesini kısanları tenzih ettiğimi belirtmekte fayda var. o davranışın, en azından, insanların sahip olduğu değerlere saygı duymak gibi bir misyonu olabilir.

çakma sarışın

fani madida
ülkemizde fazlasıyla görülen sarışın tipidir. bok gibi kızlar saçlarını sarıya boyatıp güzel olacaklarını düşünürler.[ybkz]swh[/ybkz] e tabi bu işten kazançlı çıkanlar da kuaförler olur doğal olarak.

filip holosko

şutmesafesişutpozisyonu
kesinlikle hastaneden kaçan alzheimer hastalarına benziyor, top nedir neden sahada hangi formalılar onun arkadaşı hiç birini bilmiyor gibi, güneş gören yarasa gibi koşturuyor.Ya akıl sağlığını kaybetmeye başladı yada Space Jam filimineki gibi uzaylılar bişey yaptı. Yani başka açıklama bulamıyorum artık.

iyi seneler sözlük

ozdemirozdemir
inadına kartal sözlük diyerek, saat tam 00:00'ı gösterirken, evdeki kutlamaya katılmayarak, yeni yılı sözlüğümle kutladığım anda kendi kendime de olsa söyleyeceğim sözlerdir.

yıl başı kutlamalarına değil, yılın diğer günü beni merak etmeyen,halimi hatrımı sormayan tuhaf insanlara tripliyim.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol