confessions

şutmesafesişutpozisyonu

2. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 7983
  2. takipçi 0
  3. puan 115900

vagner love

şutmesafesişutpozisyonu
ilk 11'de kullanılması şart. larin benim beşiktaş tarihinde gördüğüm en yetersiz forvet. christopher ohen ,arild stavrum falan bu adamın yanında ibrahimoviç gibi kalır. taraftarda saçmalıkları bırakacak, takım bir yere gelecek ise, love bunda katkıda bulunacak. başka yol yok.

29 nisan 2018 galatasaray beşiktaş maçı

şutmesafesişutpozisyonu
negredo'nun kaçırdığı gol sonrasında , gol yiyerek tüm ümitleri çöpe attığımız maç olmuştur. rakip bizden kötü bir takım, ve iyi oynamıyordu, o golü atabilseydi kazma negredo ,şampiyonluk gelirdi. bir an o pozisyonda gözümün önüne mario gomez geldi, işte o anda kalite farkı ve şampiyonluk yolunda ki nüanslar daha iyi gözüktü. önce gomez, sonra aboubakar ve cenk satılarak. 34 yaşında kazma negredo, 35 yaşında bitik love ile şenol güneş'in eline bu kadroyu verenler, bu sene kaçan şampiyonluğun baş mümesilleridir.

25 nisan 2018 galatasaray medipol başakşehir maçı

şutmesafesişutpozisyonu
mantık başakşehir kazanır diyor, gönül beraberlik istiyor. beraberlik ve galatasaray'ın kazanması halinde, şampiyonluk umutları artacak, başakşehir kazanırsa , beyoğlu yosması ligi 4. bitirir. bu da şampiyonlar ligi için önemli olan 2. lik demek. beraber bitmesini umarak izleyeceğim maç. eğer başakşehir kazanırsa %75 şampiyon olacaktır.

tolgay arslan

şutmesafesişutpozisyonu
kaç sezondur yoluna sıfır gol, sıfır asist ile devam eden oyuncu. kızdığımız veli kavlak bile sezonda 3-4 gol atardı. atiba aynı şekilde. bu adam koşuyor, mücadele ediyor ama, asla ve asla sonuca katkısı yok. bence vasat üstü bir oyuncu, orada necip'de aynı görevi yapar. bu adam için oğuzhan'dan vazgeçmek manyaklık.

alvaro negredo sanchez

şutmesafesişutpozisyonu
ikinci yarıdan beri oynadığı hiç bir maçta gol sıkıntısı çekilmedi. her maç biz gol atalım, maç kazanalım , isterse o hiç gol atmasın. ilk yarıda cenk varken talisca'nın attığı gol sayısı 2, 8 haftada 8. bence gol atamıyor gibi bir durum da yok ortada, karşı karşıylarda falan hem muslera hem de ayıyı yatırmışlığı var.
hele ki yedek forvet olarak götten bacaklı, vitaminsiz bir keloş var ise, sezon sonuna kadar negredo'ya sarılmak şart. 6-7 gol daha atacaktır sezon sonuna kadar.

vagner love

şutmesafesişutpozisyonu
dün akşam her ne kadar sahada sapı sapır dökülse bile, şampiyonluk yolunda ona da ihtiyacımız olacak. ben yine de en az 4-5 gol ile ,kritik katkı yapacağına inanıyorum. ancak sene sonu yollar ayrılır. beşiktaş'ın aradığı kan değil.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol