vincent aboubakar

0 /
kadıköy panteri
fransa'nın fc lorient takımında forma giyen 1992 doğumlu kamerunlu forvet. 2013-2014 sezonunda 34 maça çıkmış 16 gol ve 8 asistlik bir performansı var.
bilgekartal
beşiktaş'ın forvet adayları arasında ismi geçen iri kıyım forvet. kendisi iri yarı bir forvet olsa da hiç de kazma değildir. mario gomez'den de daha teknik bir forvettir hatta. fakat onun gibi golü koklayan, kovalayan, sürekli kaçan değil daha çok top almayı, kullanmayı, dağıtmayı seven bir tarzı var. her türlü tr liginin tozunu attırır, cl'de de hiç sırıtmaz. olma ihtimalini yüksek görmüyorum. porto 3'e almıştı ama bu adamlar pek öyle bizim kazıklayabileceğimiz cinsten adamlar değil. fiorentina'ya falan benzemezler yani. aboubakar'ı satarlarsa ciddi para isterler, az bir paraya kiralık vereceklerini de sanmıyorum çünkü halihazırda kullandıkları bir adam.
blackeagle1903
beşiktaş'a kiralık olarak transferi konuşulan forvet. hem geleceğinden şüpheliyim hem de verimli olacağından.

http://www.bjkonline.com/haber/11928/aboubakar-geliyor.html
blackeagle1903
milliyet'in haberine göre slaven bilic'in de istediği oyuncu. menajerler tarafından beşiktaş ve west ham united birbirine kırdırılıyor olsa gerek.

bir de bu haberler doğruysa, yani beşiktaş'ın en iyi oyuncularına talip olduğunu biliyoruz bilic'in.(mario, sosa, töre, atiba) beşiktaş'ın talip olduğu oyunculara da talip oluyorsa cidden sağlam şerefsizliktir yani.
blackeagle1903
ricardo quaresma'nın referans olduğu söylenen topçu.

--alıntı--

Aboubakar için şöyle bi avantaj var. Q7'nin referansıyla oyuncu Beşiktaş'a gelmek istiyor. Porto ise tüm teklifleri değerlendiriyor.

--alıntı--
kartalotti
asla mario'nun yerini tutmaz. cenk tosun'un bir tık daha iyi seviyesi diyebileceğimiz bir oyuncu. tek başına yetmez yanına bitiriciliği daha iyi bir forvet lazım.
şutmesafesişutpozisyonu
beşiktaş'ın vizyonuna taban tabana zıt oyuncu. hani birileri diyordu ya ''gomez giderse daha iyisini buluruz'' diye, atıyorlardı ya işkembeyi kübradan, işte buldukları adam bu. kötü mü? değil. ama aranan adam kendisi değil.
roberto baggio
asla büyük bir yıldız ve golcü olamayacak oyuncu. bu adamın cenk'ten ne farkı var ki? fikret orman'ın gomez'den iyisini alırız dediği forvet bu değildir diye tahmin ediyorum. mario gomez'in sıçtığı bok etmez.
kadıköy panteri
mario gomez bunun yaşındayken bundes liga'da 32 maçta 24 gol 7 asist yapmış.

bizimle değilsin demek istediğim golcü. istatistikler yalan söylemez. [ybkz]swh[/ybkz]
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol