tayfur bingöl

0 /
ben öyle bi insan mıyım
gençlerbirliği'nin -2014-15 sezonunda adana demirspor'da kiralık olarak forma giymekte olan- 1993 doğumlu sağ kanat oyuncusu. ofansif yetenekleri kısıtlı gibi görünse de azmi, özverisi ve fizik kapasitesiyle tüm kanadı tek başına idare edebilen nadir yerli oyunculardan biri olduğunu söylemek mümkün. psikopat gibi hatta daha ziyade tinerci gibi bakışı var bu genconun ayrıca.
artin
11 ocak 1993 çankaya doğumlu futbolcu. gençlerbirliği'nde başladığı futbola hacettepespor, bandırmaspor ve adana demirspor'da devam eden, 2015-2016 sezonunda da ptt 1.lig takımlarından alanyaspor'un başarısı için ter döken futbolcu.
gidiyorum bu
2019 yılından beri alanyaspor'da top koşturan kanat/bek oyuncusu. dinamik, fizik kalitesi ve temposu yüksek. yakın zamanda tek hayalinin beşiktaş'ta forma giymek olduğuna dair açıklamada bulunmuştu.
gidiyorum bu
"Kulüpler arasında görüşmelerin devam ettiğini biliyorum. Olursa hayırlısı olsun iki taraf için de. İki taraf da mutlu olsun, ben de mutlu olayım."
gidiyorum bu
"Tayfur Bingöl gelmek istiyor ama onun da kulübü onu bırakmak istemiyor. Bir tarafta hayalleri olanlara, hiçbir şekilde müsamaha göstermeyenler var; öbür tarafta da hayalleri olan çocukların önünü açıyoruz."
skorerkanat
Tayfur Bingöl’ün Beşiktaş’a transfer süreci hakkında açıklamalarda bulunan Başkan Çavuşoğlu, “Görüşmeler devam etmiyor. Tayfur'un bu açıklamalarından dolayı kendisiyle de görüştüm. Bilgi edinmeden bu açıklamaların doğru olmadığını kendisine de söyledim. Tayfur ile alakalı bir telefon görüşmemiz oldu. Emre Kocadağ ile ayaküstü konuşmamız oldu. Sonra da telefon görüşmemiz oldu. Ciddiyetleri varsa oturulur konuşulur, transfer gerçekleşir ya da gerçekleşmez. Transfer çalışmaları ciddi iştir. Ciddi işlerde de ciddi olmak lazım. Transfer olacaksa oturulur, konuşulur. Bunun yolları aranır. Onunla ile ilgili herhangi bir şey yok. Ciddi bir gelişme yok. Önümüzde Beşiktaş maçı var” şeklinde konuştu.
skorerkanat
Çok iyi alternatif olurmuş bize keşke erkenden bitseydi transfer. Maç içinde hem sağda hem solda görev aldı yeri geldi oyunu ortadan kurmaya yardımcı oldu joker görevi gördü.
gidiyorum bu
beşiktaş'ın 2022-23 sezonu için alanyaspor'dan kiraladığı oyuncu. bonservisi için satın alma opsiyonu olarak başarı bonuslarını da içerek şekilde 1,5 milyon euro gibi bir tutar belirlendi.
fani madida
asıl mevkisi sağ bek olsa da yeri geldiğinde sol beki de yedekleyebilecek bir yerli alternatif olması açısından transfer edilmesi mantıklıydı. beşiktaş'ta oynama konusundaki isteği de takdire şayan. yüreğini ortaya koyarak hırsla mücadele edeceğini düşünüyorum. aşırı hırs ve konsantrasyon kurbanı olmasın yeter.
pepük
top tutuşunu ve ileri doğru sürmesini oldukça takdir ettiğim oyuncu. farklı mevkilerde oynama gibi becerisi oyunu geniş çerçevede düşünebileceğini de gösteriyor. kondisyon eksiği, ayağındaki topu daha iyi çıkarması gerektiği gibi belli başlı eksiklerini de tamamlarsa büyük katlı sağlayacaktır.
gidiyorum bu
beşiktaş yönetiminin yüksek bulmasından ötürü bonservisi için belirlenen satın alma opsiyonunu kullanmadığı oyuncu. alanyaspor'a döndü. uygun ekonomik şartlar oluşursa yeniden gündeme gelebilir.
gidiyorum bu
"Tayfur Bingöl önemli bir oyuncumuz. Beşiktaş'ta katkı sağladı. Beşiktaş'ın istediğini biliyoruz. İster istemez Tayfur'un da kafası karıştı. Oyuncunun önünü kapatmak istemedik. Kafa olarak rahat olmalı. Umarım durum netleşir. Şu an bitmiş bir şey yok."
gidiyorum bu
beşiktaş'ın 1 milyon euro karşılığında alanyaspor'dan bonservisini aldığı oyuncu. kendisiyle de üç yıllık anlaşma sağlandı.
gidiyorum bu
"Futbol A Takımımızın 21 Ekim 2023 tarihinde Trendyol Süper Lig'de Galatasaray ile gerçekleştirdiği müsabakada sol uyluk arka adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Tayfur Bingöl'ün Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (Semitendinozus) gerilme ve ödem tespit edilmiştir.

Tayfur Bingöl'ün tedavisine sağlık ekibimiz tarafından başlanmıştır."
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol