stefan kuntz

0 /
feyyaz tabelaya yaz
95/96 sezonunda 11 numaralı beşiktaş formasıyla harikalar yaratmış 1962 doğumlu alman forvet. bir çok yabancı oyuncu gibi o da kısa süre oynamıştır, keşke daha önce gelseydi ve daha fazla oynasaydı dedirtendir, inönü'nün soğuk, yağışlı kış günlerinde takım berbat haldeyken bile altyapıdan a takıma yeni yükselmiş delikanlı gibi oynardı, on numara sporcuydu.
dingoc
gerçek bir alman disiplini olan futbolcumuz. hiçbir zaman mücadelesini bırakmayan büyük futbolcudur.
beşiktaşk
sadece bir sezon beşiktaş forması giymesine rağmen halen unutulamayan 1962 doğumlu eski alman milli golcü. beşiktaşımızda 30 lig maçında forma giymiş ve 9 gole imza atmıştır. fc kaiserslautern efsanesidir.
gidiyorum bu
bundesliga play out maçında, başkanlığını yürüttüğü fc kaiserslauetrn'in, tsg hoffenheim'a 1-2 mağlup olması sonrasında göz yaşlarına boğulmuştur. içim cız etti.
ivri
sol ayağının dışına kurban olduğum alman dilberi. "keşke iki yaş daha genç gelseydi" diye çok ahh çekmişliğimiz vardır.
forzaquila
three lions adlı kült futbol şarkısının klibinde yer alan eski oyuncumuz.

daha doğrusu kendisi yer almıyor ama alman ve ingiliz taraftarlar kendi aralarında maç yapacakken bir grup "kuntz" formalı almanı görünce irkiliyor ingilizler.gidiyorum bu
şenol güneş'in bırakması sonrasında çok yüksek ihtimalle türkiye a milli takımının yeni teknik direktörü olacaktır. almanya u21 milli takımındaki görevinden ayrılma aşamasında. edit: ayrılmış ve olmuştur.
fani madida
kendisi ile olan anlaşma tamam muhtemelen. yardımcılar konusunda bir görüşme sürüyor şu an. bu kadar uzaması da mantıklı değil aslında yine.

teknik direktörlüğü ile ilgili olumlu ya da olumsuz bir düşüncem yok ama yerli oyuncu garabetini ülkeye kazandıran federasyonun yabancı hoca ile çalışması da enteresan.
anonymous
8+3 diyorlar ama milli takımın başına yabancı geçiriyorlar bu ne perhiz bu ne lahana turşusu lafını bana kurduran teknik direktör. futbolculuğunda fişek gibiydi, anımsarım. teknik direktörlüğünü bilmem ama alman milli takımı antrenörlüğü beklerken koltuğu Hansi Flick'e kaptırdı. senelerce almanya genç milli takımlarını çalıştırdı. geçen sene şampiyon yaptı. aslında geleneğe göre kendisi alman milli takımının başına geçmeliydi ama flick joachim löw'e çok daha yakındı ve federasyon onu uygun gördü.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol