nathan redmond

0 /
gidiyorum bu
beşiktaş'ın kanat transferi için belirlediği adaylardan bir tanesi. kiralamak için kulübü southampton ile görüşme hâlinde oldukları haberleri gündeme düşmeye başladı.
gidiyorum bu
"İngiltere'den bazı teklifler vardı. Beşiktaş'ın ilgisi vardı. Transfer dönemi bitmeden önce de konuşuyorduk bunları. Hoca ve Dele Alli ile konuştuk. Daha da önemlisi ailemle konuştum. İlginin de hoşuna gitmesiyle birlikte yeni bir maceraya atılma kararı verdim.

En iyi oynadığım yerler sol ve sağ kanat. 16-17 yaşındayken, 8-9-10 numarada oynadım. Yeri geldi kanat beki olarak oynadım. Genç oyuncuyken bunun da getirileri oldu. Bonus bir oyuncu olmamı sağladı. Oyunu anlamak için farklı pozisyonlarda görev almam iyi oldu.

Beşiktaş taraftarının muazzam sevgisi ve desteğini gördüm. İki maç oldu, çok erken ama istediğimiz sonuçları alamazsak da taraftarın gösterdiği sevgi inanılmazdı.

Önümüzdeki Fenerbahçe derbisine hazırlanmak için süremiz var. En iyi şekilde derbiye hazırlanacağız ve taraftarlarımızın gönlünü alacağız, onları mutlu edeceğiz."
pandanizm
madem böyle bir futbolcuydun, bu zamana kadar neredeydin diye sebepsiz kendine sorduran, gözümüzdeki yeni kadıköy fatihi.
gidiyorum bu
fenerbahçe mücadelesinde[ybkz]2 nisan 2023 fenerbahçe beşiktaş maçı[/ybkz] gösterdiği performans neticesinde teknik direktör şenol güneş tarafından giresunspor karşısında[ybkz]9 nisan 2023 beşiktaş bitexen giresunspor maçı[/ybkz] ilk 11'de görevlendirilen isim.
gidiyorum bu
"Redmond’un takımda kalma ihtimali % 50. Biz kalmasını istiyoruz. Kendisi de bizden memnun. Maddi konularda anlaşamadığımız bir durum olmaz. Fakat kararını henüz vermedi. Ailesi ile görüşecek. Eşinin doğum yapacak olması nedeniyle İngiltere’ye dönebilir."[ybkz]ceyhun kazancı[/ybkz]
gidiyorum bu
"Nathan Redmond ile görüşmelerde sona yaklaştık. Henüz imza yok, karşılıklı görüşmeler sürüyor. Kendisi de kalmaya istekli ve arzulu."[ybkz]ahmet nur çebi[/ybkz]
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol