altay bayındır

gidiyorum bu
fenerbahçe'nin 2019 yazında ankaragücü'nden transfer ettiği 1998 doğumlu file bekçisi. kısa süre içerisinde takımın birinci kalecisi konuma yükseldi.
fani madida
3 ekim 2020 fenerbahçe fatih karagümrük maçı'nda karamgümrük'ün 2. penaltısını kurtararak takımına 2 puan armağan eden kaleci. bu sezon genel performansı yükselişte gibi duruyor.
gidiyorum bu
takımının son antrenmanındaki şut çalışması esnasında el bileğinde kırık meydana gelen kaleci. fenerbahçe kulübü resmî sitesinden ameliyat olacağı açıklandı. sezonu kapattığı söylenebilir.
forzanarchy
uzun süredir formsuz olan kaleci. bu performansını sürdürmeye devam ederse ali koç'a 10-15 milyon euro harcatıp yabancı kaleci transferi yaptıracak.
gidiyorum bu
fenerbahçe'den ayrılması neredeyse kesinleşen kaleci. başka kulüplerle transfer görüşmesi yapabilmek için yönetimden izin alarak menajeriyle yurt dışına çıktı.

edit: manchester united'ın kendisinin sözleşme fesih bedelini ödemeyi kabul ettiği konuşuluyor.
gidiyorum bu
manchester united kulübünün 4+1 yıllık sözleşme imzaladığı eldiven. andre onana ile kale için rekabete girecek. ingiliz ekibinin tarihindeki ilk türk futbolcu oldu kendisi aynı zamanda.

fenerbahçe ise bu anlaşmadan 5 milyon euro bonservis geliri, Sonraki satıştan %20 pay, Satış bedelinin 10 milyon euro'yu geçmesi halinde ayrıca 1 milyon euro pay elde edecek.
ls kennedy
manu'ya transfer olan kaleci. Bunların alameti farikası da bu herhalde. en kıytırık oyuncuları bile ederinin üzerinde satabilmek.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol