michy batshuayi

0 /
gidiyorum bu
bonservisi chelsea'de olmasına rağmen 2019 yılından bu yana crystal palace'ta kiralık olarak forma giymekte olan forvet. öncesinde de dortmund ve valencia'da yine kiralık olarak görev yapmıştı.
fani madida
beşiktaş ile adı daha sık anılmaya başlayan forvet. bu ligde kesinlikle iyi iş yapar. kariyeri boyunca pek çok takım gezmiş ama hepsinde de gol atmış bu adam, az golle geçirdiği sezonu yok nerdeyse.

diego costa riskini almaktansa bu arkadaşı tercih ederim ben şahsen.
gidiyorum bu
gelen haberlere göre beşiktaş'ın 3+1 senelik anlaşma sağladığı forvet. kulübü chelsea ile bonservis pazarlıkları sürdürülüyor.
forzanarchy
forvet transferi için adı artık yüksek sesle anılan forvet. chelsea'de oynama ihtimali lukaku transferinden sonra imkansıza yakın olduğu için bize transfer olabilme ihtimalini kuvvetli görüyorum. yaşı nispeten genç, hazır ama bir demba ba, aboubakar etkisi yapabilir mi işte bundan emin değilim. son sezonunda 20 maçta 2 gol atmış birisinden bahsediyoruz. stoperimiz vida'nın bile daha çok golü vardı geçen sezon.
anonymous
2.5m pound (1 GBP = 1.18 EURO 2.5x1.18=2.95m EURO) maaşa kiralık olarak anlaştığımız söylentileri ayyuka çıkan futbolcu. satın alma opsiyonu olarak 4m euroluk bonservis bedelini sözleşmeye ekletmeye çalışıyormuşuz. kaliteli bir isim. georges-kevin n'koudou'nun marsilya'dan eski ekürisidir.
gidiyorum bu
18.08.2021 çarşamba günü istanbul'a gelerek sözleşme imzalaması beklenen forvet. gaziantep maçına[ybkz]21 ağustos 2021 gaziantep fk beşiktaş maçı[/ybkz] yetiştirilmeye çalışılacak. bu arada bir sürpriz olmazsa kendisiyle bir yıl için kiralık anlaşma yapılacak. basına düşen haberlere göre chelsea satın alma opsiyonu koydurmak istemiyor. onun yerine sezon sonunda "satın alma önceliği" hakkının beşiktaş'a tanınması söz konusu.
anonymous
yine bir talisca aboubakar mario gomez vs. gibi sonunda kursağımızda kalacak transfer olacak. bu sene 20+ gol atar chelsea 25m avro fiyat biçer sonra araplara satarlar. ama kur farkı pandemi başkasını da mümkün kılmıyo sanırım.
forzanarchy
kiralık olarak transferi gerçekleşecek futbolcu. önce sözleşmesi uzatılıp sonrasında bize kiralanacak mantıklı bir opsiyon olursa seneye bonservisini alabiliriz. Takımımızı büyük ölçüde koruduk kiralıkların bonservislerini aldık seneye kaynaklarımızı, tutması halinde bu arkadaş için kullanabiliriz.
forzanarchy
gece saatlerinde istanbul'a gelen yeni transferimiz. umarım en az 30 tane saplar.

[image src=https://i.ibb.co/gvxVyYJ/michy-batshuayi-dha-1637021-2.jpg]
forzanarchy
Transferi ses getiren bir video ile duyurulan 3 bacaklı forvet. sorun şu ki seneye kesinlikle takımızda tutamayacağız.

[twitter url=https://twitter.com/Besiktas/status/1427963499477553155]
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol