erdemir'in 1990 doğumlu yetenekli 2 numarası. kendisi galatasaray'dan antalya bşb'ye kiralanmıştı. şu an erdemir'de kiralık mı oynuyor yoksa galatasaray kendisini serbest mi bıraktı bilmiyorum ama bileği düzgün, yerli zoran erceg havasında bir oyuncu. ayrıca lig tv3 kanalında yayınlanan 2'de2 programında yaptığı açıklamalarla oldukça düzgün bir karakteri olduğunu da göstermiştir.ilkan karaman için fenerbahçe ve galatasaray'ın kavgaya girdiği, serhat çetin'in üstüne koya koya milli takıma kadar yükseldiği bir yerde kendisi beşiktaş forması giymeyi hakediyor.
27 ekim 2013 beşiktaş integral forex fenerbahçe ülker maçı'nın son saniyelerinde artık herkes oyunu bırakmaya hazırlanmışken kaldırıp potaya üçlük atan kasabalı sepet topçusu.bak evladım, şimdi basketbol maçlarının sonlarına doğru artık kimin galip geleceği belli olduysa yenilen takım savunma yapmayı bırakır, tribünler kalkmak için yavaş yavaş toparlanır bir yandan da iki tarafı alkışlar, iki tarafın benchi birbilerine doğru tokalaşmak için yürümeye başlar. top elinde olan galip takımın oyuncusu onu yere bırakır ve tokalaşmak için en yakın rakip takım oyuncusuna doğru hamle yapar. bu oyunun doğasında, kültürel kodlarında bu vardır.ama senin gibi nereden geldiğini unutmuş, bugün ulaştığı yeri ise henüz hazmedememiş sporcular böyle bir durumda basket atmaya kalkar. aferin sana , fazladan üç sayı yazdırdın kişisel istatistik hanene.
iddaa'da fenerbahçe ülker galibiyetinin 7,5 handikaplı olduğu karşılaşmada(*) o üçlüğü atarak 8 sayı farkla takımını galip getirmiştir. anlıyor musun şimdi durumu cahil cühela sporcum benim. ne dedikodular döner hakkında hiç öyle bir niyetin olmasa bile.
maç öncesi fenerbahçe adına açılan (- 7.5) handikapı ,attığı 3. lük ile farkı 8 sayıya çevirerek maçın iddia ortamında fenerbahçeye dönmesine sağlamıştır. kimse kusura bakmasın ama mahmutoğlu bence bu üçlüğü bilerek ve hesaplayarak attı.