sergio rodriguez

0 /
gidiyorum bu
estudiantes takımından yetişme ve son üç sezondur real madrid forması giyen 1986 doğumlu ve 1.91 boyundaki ispanyol point guard. henüz 20 yaşında nba'e geçiş yaptığında kalıcı olduğunu düşünenlerin sayısı pek az değildi. phoneix suns tarafından draft edilmesine rağmen kısa zamanda soluğu portland trail blazers'ta aldı. burada geçen şöyle böyle üç sezon ve çok kısa bir new york knicks serüveninin ardından şimdi başkent ekibinde esiyor. zeki, şutör, hızlı, pasör...

pablo laso başka ne isteyebilir ki?
gidiyorum bu
20 eylül 2013 ispanya fransa maçı'nın en kritik anlarında finali tek başına almak istemiştir. kritik hücumlardan yararlanamadı. çok iyi oyuncu olmak ile çok büyük oyuncu olmak farklı şeylerdir. iyi oyuncu olarak devam etseydi ispanya finaldeydi. büyük oyuncu olmaya soyundu, fransa finale çıktı.

sağlık olsun.

gidiyorum bu
euroleague yönetimi ve ispanyol canal+ televizyonu tarafından düzenlenen ve euroleague'de mücadele etme hakkı kazanan 24 takımın genel menajerinin katıldığı thy euroleague 2013-2014 sezon ortası anketinde en iyi point guard seçilmiştir.
avcarlıçürük
en stresli, en olmadık anlarda, 3 kişi birden sıkıştırırken ve biz "aha kaybedecek şimdi topu" diye tırnak yerken, inanılmaz bir soğukkanlılıkla, çok acayip paslar verip asist yapan adam. yani artık fan club mı kursam, kütüğü madrid'e mi aldırsam, ne yapsam bilemiyorum gerçekten.

#337748
gidiyorum bu
--alıntı--

"Hem bir oyuncu hem de bir insan olarak gelişimi onun daha sakin kalmasını sağladı. Bunu her maç ve her idmanda hissedebilirdiniz. Kendinden, takımdaki rolünden ve oyunundan son derece emindi. Takımdaki üç sezonumda Sergio’nun böyle bir gelişim göstermesi memnuniyet verici. Zaten etkili bir oyuncuydu ama ben kendisine belli alanlardaki etkililiğini genele yayması gerektiğini söylüyordum. O da bunları yapmaya başladı."

--alıntı--

[ybkz]swh[/ybkz]
gidiyorum bu
philadelphia 76ers macerası sonrası avrupa'ya dönen point guard. herkes real madrid'i beklerken, cska moskova'ya giderek fake attı.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol