leyla ile mecnun

0 /
amokhacı
son zamanların en güncel espri akışına sahip trt dizisi.İsmail abi karakteriyle serkan keskin harikalar yaratmakta olup çok büyük bir fan kitlesine daha 13.bölümde ulaşmış yapımdır
how i met your other
behzat ç ile birlikte benim için artık televizyonda izlenebilecek yegane dizi olmuştur. daha 5. bölüm gibi erken bir safhasında keşfettiğim için onurlu gururluyum.

aykırı yönetmen, güzel insan onur ünlü'ye bir de psikopat delimanyak senarist burak aksak eklenince, trt de yayınlandığı için reyting kaygısı olmayınca, ve sağlam bir casting sonucu uyumlu bir ekip oluşturulunca uzun zamandır görülmedik bir komedi dizisi ortaya çıkmış oldu. gülme efektsiz anırarak gülmemi sağlayan bu dizi bir fenomendir. izlemeyenler için 7. bölüm efsanedir, sağlam bir karın kasınız yoksa izlemeden önce önlem almanızı tavsiye ederim.

--- spoiler ---

esas karakter mecnun ve babası iskender hasta beşiktaşlıdır. mecnun bir beşiktaş maçının olduğu gün dünyaya gelmiştir. odasındaki beşiktaş posterleri dizinin birçok bölümünde göze çarpmaktadır. zeki demirkubuz filmlerinde beşiktaş ne ise burada da odur.

--- spoiler ---
amokhacı
an itibariyle dizi yerine recep tayyip erdoğanı görünce yuh be akşam diyarbakırdaydın bari dinlen biraz amk dediğim olaya ait dizidir. ve dizinin bir hafta ertelenmesi ile birlikte twitterda trt'ye küfür yağmaktadır
how i met your other
artık pazartesi akşamları 21.55 te yayınlanacak dizi. ancak son bölümünde ismail abi nin başına gelenlerle üzmüş, sonrada bu kıza kadar ile yine kendine yakışan finali yapmıştır.

onur ünlü ve burak aksak büyük işler başarıyorlar bu dizide.uzun zamandır absürt komedimiz olmamıştı, hele ki bu kalitede hiç olmamıştı.
leia
izlediğim en komik dizi olmasına rağmen bu akşam ki sezon finalinde ağladığım dizi olmuştur.oturdum ve hüngür hüngür ağladım ya sanırsam biraz da dolmuştum ama belki de ne bileyim ben...
ismail abi sen beni hem ağlatıyorsun hem güldürüyorsun nasıl bir insansın sen ya! nassssssssıııılllll?
ayrıca sezon finali için de bir şarkı yapmışlar o da fena acıttı be...
(bkz: yalan)
ssm
sezon finali için yaptıkları klip
(http://www.facebook.com/video/video.php?v=10150233896393863&oid=139115119483734&comments)
dingoc
final bölümüyle gecelik kahkaha sayımı arttıran dizidir. arkadaş bu kadar mı deli deli şeyler anlatılır bir dizide
glnr1903
ersin düzen'in severek takip ettiği dizi.ilk önce reklam yapıyor sanmıştım ama ciddiymiş.her ne hikmetse bir ben sevemedim şu diziyi.
ger0nim0
yeni sezon için ilk tanıtım videosu çıkmış dizi...


http://www.yildiz.tv/?act=dvr&chan=trt1&seekTime=29-07-201123:50 [ybkz]swh[/ybkz]

christopher ohen
absürt komedinin an itibariyle en mükemmel örneği olan dizi. 2. sezona birkaç eksik oyuncu ile yoluna devam edileceği konuşulmakta şu aralar.
delikadirulen
gelmiş geçmiş en iyi türk komedi dizisidir. çok sevdirdi kendini çünkü zeki ve mizah anlayışı olan insanların işi. ama en önemlisi diziyi izlerken yabancılık çekmiyorsunuz. şuan ki hayatınızdan ya da geçmiş hayatınızdan sahneler görüyorsunuz. örnek vermek gerekirse final bölümünde tüf tüf vardı. gerçi dizide tüf tüf diyorlar biz boruculuk derdik o oyuna. hani elektrik borularına kağıt koyup üfleyerek ateş ederdik ya. şimdi başka hangi dizide görebilirsin böyle bir sahneyi.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol