hüseyin yücel

gidiyorum bu
2018-19 sezonunda Beşiktaş Jimnastik Kulübünde Yönetim Kurulu Üyeliği ve As başkanlık görevlerinde bulunan 1982 doğumlu iş insanı, bahçeşehir okullarının sahibi.

başkan adaylarından hasan arat tarafından -3 aralık 2023 beşiktaş jimnastik kulübü seçimli olağanüstü genel kurulunda ipi göğüslemesi durumunda- ikinci başkanlık görevini üstleneceği açıklanmıştır.

"Çok güzel bir şey oldu. Beşiktaş'ın çok sevdiği bir insan beni aradı. 'Sizi ziyaret edebilir miyim?' dedi. Buluştuk. Türkiye'de çok sevilen bir insan, Beşiktaş'ın da çok sevdiği bir insan. Bu arkadaşımız yiğit bir arkadaş. Geldi, 'Ben karar verdim, sizinle birlikteyim' dedi. Müthiş bir sponsorluk paketi açıkladı bana. 'Bu kulübün inşallah ikinci başkanı sen olacaksın' dedim. 'Beşiktaş akademisini kuruyoruz. Yılda 2 milyon euro, 5 yıllığına bütün parayı ben veriyorum. Sponsor oluyorum' dedi. 'Bu akademi, Beşiktaş Üniversitesi'nin yollarını döşeyecek akademidir' dedi. 'Yapılacak salon sponsorluğunu alıyorum' dedi. Bu salon olunca ne olur, ne yapması lazım Beşiktaş basketbol takımının? EuroLeague'ee girmesi lazım. 'EuroLeague takımını da sponsor ediyorum' dedi. Kim bu? Bahçeşehir Okulları Başkanı Hüseyin Yücel."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol