hüseyin yücel

gidiyorum bu
2018-19 sezonunda Beşiktaş Jimnastik Kulübünde Yönetim Kurulu Üyeliği ve As başkanlık görevlerinde bulunan 1982 doğumlu iş insanı, bahçeşehir okullarının sahibi.

başkan adaylarından hasan arat tarafından -3 aralık 2023 beşiktaş jimnastik kulübü seçimli olağanüstü genel kurulunda ipi göğüslemesi durumunda- ikinci başkanlık görevini üstleneceği açıklanmıştır.

"Çok güzel bir şey oldu. Beşiktaş'ın çok sevdiği bir insan beni aradı. 'Sizi ziyaret edebilir miyim?' dedi. Buluştuk. Türkiye'de çok sevilen bir insan, Beşiktaş'ın da çok sevdiği bir insan. Bu arkadaşımız yiğit bir arkadaş. Geldi, 'Ben karar verdim, sizinle birlikteyim' dedi. Müthiş bir sponsorluk paketi açıkladı bana. 'Bu kulübün inşallah ikinci başkanı sen olacaksın' dedim. 'Beşiktaş akademisini kuruyoruz. Yılda 2 milyon euro, 5 yıllığına bütün parayı ben veriyorum. Sponsor oluyorum' dedi. 'Bu akademi, Beşiktaş Üniversitesi'nin yollarını döşeyecek akademidir' dedi. 'Yapılacak salon sponsorluğunu alıyorum' dedi. Bu salon olunca ne olur, ne yapması lazım Beşiktaş basketbol takımının? EuroLeague'ee girmesi lazım. 'EuroLeague takımını da sponsor ediyorum' dedi. Kim bu? Bahçeşehir Okulları Başkanı Hüseyin Yücel."
gidiyorum bu
teknik direktör arayışları doğrultusunda jose mourinho ile temasta olduklarını açıklayan yönetici.

"“Yaklaşık bir ay önce Mourinho ile yüz yüze görüştüm. Beşiktaş'ta kendisini görmek istediğimizi söyledim. Beşiktaş'ın kimyasına uygun olduğunu belirttim. Mourinho, Beşiktaş ile ilgili bir çalışma yapacağını ve tekrar iletişime geçeceğini söyledi. Sonrasında geçtiğimiz günlerde Mourinho tekrar iletişime geçti ve teklife sıcak baktığını dile getirdi. Mourinho, Beşiktaş'a gelmek istiyor. Önümüzdeki hafta İtalya'da Mourinho ile yeniden görüşeceğim.

kendisi beşiktaş'a mali yük oluşturmayacak, sponsorla halledebiliriz. ben bu sürecin sponsoruyum."
gidiyorum bu
jose mourinho'nun fenerbahçe ile anlaşması üzerine yükselen eleştirilere dönük bir açıklama yapan yönetici:

"Değerli Beşiktaşlılar,

Bir süredir futbol kamuoyunda tartışılan Beşiktaş'ın yeni sezondaki teknik direktörü konusuyla ilgili yanlış bilgilerin yayılmasını önlemek amacıyla bir açıklama yapma gereği ortaya çıkmıştır.

Teknik direktör çalışmalarımız kapsamında Başkanımız Sayın Hasan Arat ve transfer komitemizin de bilgisi dahilinde Jose Mourinho ile temasa geçilmiş, görüşmeler olumlu yönde ilerlemiştir. Mourinho ile futbola dair birçok konuda fikir alışverişinde bulunulmuş, görüş birliğine varılmıştır. Ancak belli maddelerde ortak paydada buluşamamız masadan kalkmamıza neden olmuştur.

Mourinho ile görüşmelerimizin bir sonuca ulaşamamasının nedeni Beşiktaş'ın âli menfaatlerini her şeyin üstünde tutmamızdır."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol