halil umut meler

kaptan
TDK’na göre ORUL ORUL ikilemesinin karşılığıdır...
babası belli olmadığı gibi, annesi de belli değildir...
patates aşılama ile dünyaya geldiği konusunda bir çok gözle görülmüş kanıt bulunmaktadır...
oyunbozan
ben çok inanıyordum bu çocuğa. türkiye'nin en iyi hakemi olacağını düşünüyordum. rezalet hakemler sıralamasına genç yaşta adını yazdırarak beni de yanıltmayı başarmıştır.
gidiyorum bu
2020-21 sezonu 31.haftasındaki fenerbahçe maçını[ybkz]21 mart 2021 beşiktaş fenerbahçe maçı[/ybkz] takiben beşiktaş'ın 32.haftada kasımpaşa ile oynayacağı maça da atanan hakem. fenerbahçe karşılaşması sonrasında teknik direktör sergen yalçın'ın kendisini beşiktaş'ın maçlarına istemediklerini söylemesi üzerine atanması tepkileri yoğunlaştırdı.
gidiyorum bu
"Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Futbol A Takımımızın Süper Lig’in 32. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maça, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da görevli olan Halil Umut Meler’i atamıştır.

Merkez Hakem Kurulu’nun Halil Umut Meler’i, hem teknik direktörümüzün açıklamasının ardından hem de tarihte eşi benzeri görülmemiş şekilde üst üste ikinci kez Süper Lig maçımıza hangi saiklerle atadığını merak ediyoruz. Umuyoruz ki, bu atamanın makul bir açıklaması vardır.

Merkez Hakem Kurulu’ndan ivedilikle konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz!

Beşiktaş JK"
gidiyorum bu
"Olayın sorumlularının, faillerinin en ağır şekilde cezalandırılmasını istediğimi bilmenizi istiyorum. Günlerdir kamuoyunu meşgul etmekte olan bu menfur hadise, sadece bir spor müsabakası içerisinde yaşanmış gibi değerlendirilmemelidir. Verilecek cezanın, hayatın her alanında uygulanmakta olan şiddet olaylarında emsal olacak nitelikte caydırıcı olmasını diliyorum.

Güvenliklerinin sağlanması koşuluyla çok sevdiğim hakem arkadaşlarımın yapmakta oldukları kamu görevine dönmesi ve müsabakaların devamı benim de arzumdur."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol