gökhan gönül

0 /
fani madida
2007 yılında hacettepe'den fenerbahçe'ye transfer olan ve hâlâ bu takımın formasını giyen 1985 doğumlu sağ bek. sağ bek sıkıntısı çeken türkiye'de iyi bir sağ bek olması götünün biraz fazla kalkmasına neden olmuştur. (bkz: sakin ol şampiyon)
dingoc
türkiye'deki en iyi sağ bektir. kafasını kaldırarak yaptığı ortalar ve üst üste yaptığı bindirmeleri onu tek kılmaktadır bu coğrafyada.
emilio10
performans ve fenerbahçe'de oynayan karakter fakiri futbolcuları göz önüne aldığımızda (volkan, lugano, emre, cristian vb) fenerbahçey'e hiç yakışmayan, bana göre türkiye'nin en iyi sağ beki.
cihan tekin
"aziz başgan akıllandı. artık doğru işler yapıyor. yıldız almak yerine kendi yıldızlarını yaratıyor" imajı çizmek için gereğinden fazla övülen, pohpohlanan fitbölcü. ama bu sefer fazla pohpohluyorlar. ispanya'ya gitsin kendine top göstermezler, ayağına top değmeden 2 sene geçirir gelir, ne barcelona'sı, madrid'i lan! adam daha türkiye ligi'nde bir hafta antalyaspor'a karşı çok iyi oynarken ertesi hafta kasımpaşa'ya karşı yokları oynuyor, bucaspor'a iyi oynarken ertesi hafta sivasspor'a karşı yokları oynuyor. sivasspor, kasımpaşa diyorum, bucaspor, antalyaspor diyorum lan! ispanya'da hele hele de barcelona, real madrid, atletico madrid gibi takımlarda bu tür istikrarsızlık abidesi oyuncular barınamaz, barındırmazlar abi. vallahi bunu fenerbahçeli futbolcu diye söylemiyorum. 2 maç süper 3 maç yokları oynayan tipleri kastediyorum. bizde de var bu tür futbolcular. türkiye ligi bu tip futbolcular cenneti zaten.
guti reyiz
bir maicon, dani alves olmasa da türkiye'nin en iyi sag bekidir hatta ülkemizdeki bek kitligini düsünürsek, son yillarin en faydali yerli oyuncusudur.

ayrica bi kartal dövmesi de mevcut kendisinin.

http://www.hurriyet.com.tr/_np/7847/8087847.jpg
bjk1903
fenerbahçe'nin sağ kanatıdır. performans bakımından iyidir. ancak son yaptığı röportajda biraz fazla uçmuştur.

http://www.htspor.com/fenerbahce/haber/614297-maicon-ve-alvesten-farkim-yok


glnr1903
fenerbahçe'den ayrılacağı söylenen sağ bek. fenerbahçe'den topçu istemem ama bu başka. demirören al şu gökhan'ı!
mmbuzzz
iyi adamdır ve gerçekten çok iyi bir sağ kanat oyuncusudur. özverili oynaması da artısıdır. Ancak kesinlikle transfer edilmesini istemediğim futbolcudur. Böylesine zor duruma düşmüş bir rakibimizden fırsatçılık göstererek transfer yapmak bize değil GS'ye yakışır. Gitsin Avrupa'da oynasın başarılı olsun. bunu isterim gönülden. Kesinlikle de başarılı olabilecek kapasitede bir oyuncudur. Real Madrid sağ kanadında fırtına estirir.
majesty1903
fenerden istediğim tek adam. toraman'dan sağ bek yapmaya çalışan takıma ilaç olur. tabi fener şimdi 15 milyon euro'dan açar kapıyı,orası ayrı.
paulpiercebjk
şimdi o malum hareketi sonrası sempati toplamıştır falan zaten severim de kendisini ama aklıma takılan bir şey var madem haksız olduğunu düşünüyorsun madem bu adam sana dokunmadı e güzel kardeşim neden kendini yere attın.
sweeneytooth
hep orasında yırtık var burası kesildi yok efendim omzu cıktı bu hafta oynamayacakmıs denilen ama her maca cıkan,sag bekten güzel yardırmaları olan,bir rivayete göre de hasta besiktaslı oldugu icin bacagında kartal dövmesi bulunan sahsiyet..
amokachi11
istisnasız her deribi öncesi sakat olduğu iddia edilen,ancak ne hikmetse maç günü çıkıp köpek gibi oynayan medya kahramanı.
dişikartal09
fenerbahçede oynayıp ayak bileğinde kartal dövmesi olan çocukken beşiktaşlı olduğunu iddia eden çelişkili futbolcu.. bu ne perhiz bu ne lahana turçusu dedirten olay**
dingoc
tivitırından trabzonspor taraftarına cevap vererek, ortalığı iyice aleve veren futbolcu. devam edin, aferin size

---------------alıntı---------------
Birkaç Trabzonspor taraftarı tweet atmış bana. ‘Takımımızı ölümüne destekleyip sizi yeneceğiz’ diye. Bilmiyorlar ki biz oraya gerekirse ölmeye geliyoruz
---------------alıntı---------------”
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol