gidiyorum bu

0 /
avcarlıçürük
ailecek [ybkz]swh[/ybkz] beğenerek takip ettiğimiz yazar. içi dolu entryleri ve kendine has üslubuyla sözlüğümüzün gücüne güç kattığı, su götürmez bir gerçek.
forzanarchy
gerçekten çok başarılı girilere imza atan enfes kartal sözlük taraftarı. aramıza yeni katılan arkadaşlar sözlük formatı başlığına ek olarak bu arkadaşımızın yazdığı girileri de okumalılar.
forzaquila
sözlüğün yavaş işlediği gece yarısına müteakip saatlerde yazdığı girileri takip etmenin çok zevkli olduğu yazar.bilmediklerimi öğreniyorum,anlatımındaki esprili yaklaşımı seviyorum,gerçekten çok bir yazar.

(bkz: sen çok bir insansın)
fani madida
yazdıklarını okumaktan keyif aldığım yazar. düşünmek ve düşündüklerini aktarabilmek olgularını oldukça iyi harmanlayabilme yetisi kendisine duyulan saygının temel sebebidir.

hep yazsın, biz hep okuyalım.
dingoc
kartal sözlükte, (vurgula: kaliteli entry göremiyoruz yeaa), yakarışlarının üzerine güneş gibi doğan yazar. alın la sizi yazar gibi yazar. şimdi ne diyeceksiniz?
önemli not; yarın öbür gün bir basın açıklaması falan yazacak olursak, yönetimden ricam, basın açıklamasının gidiyorum bu tarafından kaleme alınmasıdır.
newcastle
elinin altında rahat erişebildiği bir spor ansiklopedisi, fihristi, bişeysi olması gereken yazar. 90lardan kalma ayaklı kütüphane tabirinin 2000lerdeki en önemli temsilcisi.[ybkz]swh[/ybkz]

yalnız dikkat etmesi lazım, çekemeyeni çok olacaktır. böyle bazı entryleri, yok öncekine cevapmış, yok efendim bilmem neymiş diyerekten aynı özellikteki diğer entryler arasından cımbızla çekilip çöp ü boylayabilecektir.

umarım devamlı surette yazar, zira çok sevdik kendisini.
ala rase
takdir edilesi yazar.hiçbir şeyi unutmaz mısın sen? bir ara yazarımızın beynine inip incelemek istiyorum. o nasıl bir hafızadır abi ya. kadın hafızası gibi. [ybkz]swh[/ybkz] [ybkz]swh[/ybkz] [ybkz]swh[/ybkz]
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol