emrecan uzunhan

gidiyorum bu
beşiktaş'ın iki milyon euro bonservis bedeli karşılığında transfer ettiği haberleri gelmeye başlayan stoper. kendisi ile beş yıllık sözleşme imzalanacak.
gidiyorum bu
istanbulspor başkanının ekstra talepleri sebebiyle transferinin resmîyet kazanma süreci uzayan defans oyuncusu.

"Beşiktaş, Emrecan Uzunhan için İstanbulspor'la bu akşam bir görüşme gerçekleştirdi. İstanbulspor, 2 milyon euro ve sonraki satışta kardan pay istiyor. Eğer satış 2 milyon euro'nun altında olursa da Beşiktaş'ın kendilerine 2 milyon euro daha ödemesini istiyorlar."
gidiyorum bu
beşiktaş'a transferi kesinleşen stoper. kısa süre içerisinde kap bildiriminin gelmesi ve ilerleyen günlerde ispanya kampı için takım kafilesine katılması bekleniyor.
gidiyorum bu
beşiktaş forması ile çıktığı ilk resmî karşılaşmada kırmızı kartla oyun dışı kalan stoper. bu aynı zamanda profesyonel kariyerindeki ilk kırmızı kart.
gidiyorum bu
sosyal medya hesabından alanyaspor karşılaşmasında atılmasına dair bir açıklama yapan stoper:

"Beşiktaş formasıyla, çok büyük bir gurur ve heyecanla çıktığım ilk resmî maçımda, takımımı 10 kişi bırakmanın büyük üzüntüsü içerisindeyim. Sahada yalnız bıraktığım arkadaşlarımdan ve büyük Beşiktaş taraftarından özür diliyorum. Bu uzun yolda benim şampiyonluğa olan inancım tam."
gidiyorum bu
geçirdiği trafik kazası sonrasında magandaların saldırısına uğrayan oyuncu. Hamstring kasları yırtıldığı için sahalardan ortalama 4-6 ay uzak kalması bekleniyor.


"Futbolcumuz Emrecan Uzunhan, bugün maddi hasarla sonuçlanan zincirleme trafik kazasına karışmış, kazanın ardından yapılan tutanak tutma işlemi sırasında bir trafik magandasının saldırısına uğramıştır.

Saldırının ardından Acıbadem Bakırköy Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesi neticesinde, uyluk arka adale grubu tendon yapışma bölgesinde (biseps femoris, semimembranosus) 4. derece hasar saptanan oyuncumuzun cerrahi tedavisine başlanmıştır."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol