cem akdağ - 1903 Sözlük
erman kunter'in yanında yardımcı antrenör olarak çalışması düşünülen, 1956 doğumlu tecrübeli koç. galatasaray kongre üyesi olduğu anlaşılınca vazgeçilmiş tarzı haberler var.
---------------alıntı---------------

Erman Kunter bana bir teklifte bulundu. Ben de 40 yıllık dostluğumuzdan dolayı teklifini kabul ettim. şimdi de bana yolların ayrıldığı iletildi ancak hiçbir neden söylenmedi. Benim ayrılık konusundan pek de haberim yok. Ben zamanında Beşiktaş Kulübünde çalıştım. Hatta zor zamanlarında çalıştım. şimdi benim Galatasaray Kongre üyesi olduğum için bu transferin gerçekleşmediği söyleniyor. Böyle bir düşünce tarzı olamaz. Başka bir nedeni vardır herhalde.

---------------alıntı---------------
ayıp edilmiş koç. ergin ataman travmasının sonuçları olmasına rağmen bu tavır beşiktaş'a yakışmadı.erman hoca şöyle konuşmuştu son röportajında: ''mesela cem akdağ’ı seçmemizin nedenlerinden biri, geçiş hücumunu takıma en iyi şekilde oturtmayı düşünmemiz. biraz daha agresif, rotasyonu fazla yapan bir takım oluşturmak istiyorum. kurallar dahilinde çok sert müdafaa yapan, çok hareket eden bir oyun oynamaya çalışacağız. plan o, oyuncuları da bu yönde seçmeye uğraşıyoruz.''en büyük saygısızlık da tercih ettiği yardımcısı veto yiyen erman kunter'e yapıldı.
galatasaray kongre üyesi olduğu haberleri çıkan koç.bu durumda anlaşmadan vazgeçilmesi hususunda ortada herhangi bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum. ha eğer önceden beri bilinen bir durum ise o zaman gerçekten ayıp ama şahsen her ne şart altında olursa olsun, birilerinin başka bir kulübün kongre üyesi olup da beşiktaş ta görev yapması düşüncesinden hiç hoşlanmıyorum.peşin edit: ergin ataman ın durumu biraz farklı. çünkü kişinin başka takıma gönül vermesi farklı şey, direkt kongre üyesi olması farklı şey. yani o da tercih sebebi değil elbette ama bu durumun ciddiyet derecesi biraz daha yüksek bence.
royal halı gaziantep bşb.'nin yeni koçu olup; 1+1 yıllık sözleşmeye imza atacaktır.edit: imzalamıştır.