anonymous

0 /
ssm
bugün itibariyle facebook'u hacklemek amaçlı saldırılar yapacağını duyuran topluluk. 5 kasım'a kadar tamamen ele geçireceklerini iddia etmişler. neden olarak ise facebook'taki bilgilerin para karşılığı satılmasını göstermişler.
semt bizim aşk bizim
sayemde güzel bir ankara turu atmış yazar. onca yıllık ankaralı ama ben olmasam göremeyecekti o güzelim yerleri, villaları. gezdik tozduk. tur rehberi olsa iyi iş bulur. güzel bir geziydi kendisine teşekkür ediyorum. [ybkz]swh[/ybkz]

o değil de şaka maka on numara adam. daha 15 dakika önce tanıştığı yazarı zor durumunda yalnız bırakmadı. üşenmedi aptallık yapıp cüzdanımı düşürdüğüm migros'a kadar götürdü beni. ankara turu olayı da kaldığımız yerin ankara'da olmamasından kaynaklanıyor, kimse yalan yanlış konuşmasın lan! alla alla.

[ybkz]swh[/ybkz]
la vittoria sara nostra
ayrıca sabah arabasının motoru sarsılan, motor ısınmadan çok uzun bir mesafe olmasa da aracı hareket ettirdiği için aracı arıza yapan talihsiz yazar. buradan kendisine geçmiş olsun dileklerimi ve de motor ısınmadan hareket ettirilmez tavsiyelerimi yeniliyorum.
semt bizim aşk bizim
suçu başkalarına atmayı pek çok seven kartal.

belirtmek isterim ki aracının arızası kendisinin ankaralıyım diye ortalıkta dolaşıp ankara'yı gıdım bilmemesinden kaynaklanmıştır.
anonymous
yanlış anlaşılmaktan yakınan 3.nesil yazar. arızanın sebebi sen değilsin sen görgü tanığısın açıklamalarını yapmak zorunda kalmış biçare [ybkz]swh[/ybkz]
la bebe
10 aralık 2011 ankara zirvesi'nde; bir de "sözlük arkadaşım" sıfatıyla karşıma çıkmış eski arkadaş.

arabasında sıkıntı yaşasa da, kızları gerektiği yerlere bırakma konusunda geri vites yapmamasıyla bilinir.
meze yapmaya karar verdiğim ilk anda "çörköz tövüğü yöp yööö!" diye nice baş etleri yemiştir.

iyidir, iyi.
skrito_more
ilk zirvesi olmasına rağmen hiç yabancılık çekmeyen sanki senelerdir aramızdaymış hissi uyandıran ankara üniversiteli kartal.

yaptığı centilmenlikleri de unutulmayacaktır[ybkz]swh[/ybkz][ybkz]swh[/ybkz]
hemsta34
allahın angarasında eksili soğukluklarda [ybkz]swh[/ybkz] açık havada şarkı çığıran yazar.

söylesin bişi değil de hasta olcak sözlük olmasın hasta falan.
sans_bruit
fedakarlıklarıyla bilinen, soğukta konteynır ve ufak şehir manzarası karşısında yalnız bırakmayan, sesinin de kendi gibi ağırlığını yerindeliğini güzelliğini dün farketmiş olduğum, beraberce söylemenin mutluluğunu bahşetmiş başkanımız. baş'kan.
dingoc
fedakar adam bir kere, şu dönemde yeni tanıştığı birileri için bilmem kaç kilometre yapmaktan geri durmayandır. yer yön bulamamak ayrı, o stres ayrı, harcadığı benzin ayrı. gene de tek kelime etmemiştir. hatta evden gelen buz taleplerini bile dikkate almıştır. sosyal hayatı güçlü, insan ilişkisi iyidir. kısaca sevdim bu adamı ben sözlük.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol