2 aralık 2023 beşiktaş emlakjet fenerbahçe beko maçı

gidiyorum bu
sinan erdem spor kompleksinde saat 20.30'da başlayacak olan 2023-24 sezonu trendyol süper ligi 10.hafta mücadelesi. karşılaşmanın biletleri tükendi.

gidiyorum bu
ilk yarısı beşiktaş'ın 31-24 üstünlüğü ile geçilen karşılaşma. ikinci çeyrekte fenerbahçe point guard'ı yam madar'ın kafasına atılan cisim sebebiyle oyun bir süre durdu. hakem emin moğulkoç üç defa anons yaptırdı. dördüncü anonsun gelmesi durumunda salon boşaltılacak.
gidiyorum bu
beşiktaş baş antrenörü dusan alimpijevic'in ikinci yarı öncesinde mikrofonu eline alarak tribünleri sadece takımı desteklemeye davet eden bir konuşma yaptığı maç.

"hepimiz Basketbol için buradayız. Her şeyi sahada vermemiz lazım, sizin de buna yardımcı olmanız lazım. Lütfen sahaya bir şey atmayın, lütfen!"
gidiyorum bu
"Çocuklarımla gurur duyuyorum. Taraftarımla gurur duyuyorum. İnanılmaz bir atmosfer vardı. İki gün önce Real Madrid'i yenmiş bir EuroLeague takımını mağlup etmek bizim için önemli. Taraftarımla gurur duyuyorum. 10-12 sene önce buranın dolduğunu söylediler, 10-12 sene sonra da dolu olmasını görmek çok iyi. Taraftarlarımıza hep maçlara gelin diyorum."
gidiyorum bu
beşiktaş'ın -ikinci çeyreğinde yaşanan olaylar sebebiyle- tbf disiplin kurulu tarafından 350 bin tl para ve bir maç seyircisiz oynama cezasına çarptırıldığı karşılaşma.

disiplin yönetmeliği gereği seyircisiz oynama cezası hem sıradaki ilk iç saha maçını hem de ceza alınan maçtaki rakiple (yani bu müsabaka özelinde fenerbahçe ile) iç sahada oynanacak ilk karşılaşmayı kapsıyor.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol