confessions

anonymous

3. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 4313
  2. takipçi 0
  3. puan 73844

3 mart 2024 beşiktaş galatasaray maçı

anonymous
Almoatasembellah Ali Mohamed Al-Musrati nin 2. dk da kendi kalesine attığı golle 1-0 yenildiğimiz maç.

gs 15 faul / 0 kart

bjk 6 faul / 2 sarı 1 kırmızı kart

Gs aylardır kırmızı kart görmüyor. Pozisyonlar malum. ama onlara sorsan herkes bir biz tek.

cenk'in penaltıyı da çalmadı. colley'i de attı var ın karışmaması lazımdı.

biz de çok parlak oynamadık ama yenilmeyi de hak etmedik.

emre belözoğlu

anonymous
fenerlilerin bile kendisine küfrettiği teknik direktör. sebebi de galatasaray'ın bu sene tüm zamanların en iyi kadrosunu kurduğunu söylemiş olması. zira sonra prag 4 attı karagümrük 2 attı. bugün de insallah biz de 3 atıp çöküşü perçinleyeceğiz.

3 mart 2024 beşiktaş galatasaray maçı

anonymous
Halil Umut Meler in orta hakem olduğu Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy'un da Meler'in yardımcılığını yapacağı maç. 4. hakem de Bahattin Şimşek olacak. Alvaro Negredo'nun golünü 77 cm fark varken ofsayt vererek Beşiktaş'ı katleden Cem Satman'da (bkz: 23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı) VAR hakemi olacakmış. Eyyamcılar yine bildiğiniz gibi. Ama Beşiktaş'san hepsini üst üste koyup yeneceksin. Yolu yok.

edit: Var hakemi Koray Gencerler olmuş. Masuakunun gollük ortasına auttan döndü diyen ve Rashica'nın penaltısında orta hakemi uyarmayan koray.

jean onana

anonymous
kiralık verilmek istendiğini öğrendiğimde şoka girdiğim futbolcu. 4.2 milyon euro bonservis bedeli verilen bir futbolcuyu, eğer barcelona, madrid, arsenal, city gibi bir takım değilseniz kaç yaşında olursa olsun başka bir takıma kiralık gönderme lüksünüz yoktur. çocukta cevher gördüyseniz o cevher, sizin takımınızda oynayarak kısa sürede ortaya çıkarılmalıdır. haydi velev ki verilmek isteniyor diyelim, bizim kadromuzda transfer eksiklikleri varken bir futbolcuyu 4.2 milyon bonservis verip başka takıma kiralama lüksü hangi üst akıldan geliyor anlamak mümkün değil.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol