tam adının "inönü spor kompleksi vodafone arena" şeklinde olacağı açıklanan yeni stadımız.
fikret orman'ın dediği gibi inşaatı 1 senede bitmeyecek olan stadımız. inşaat sırasında betonları iyi sulasınlar sağlam olsun stat, çünkü açılışta orayı yıkacağız!

edit: stadın çatısını duvarlara bitiş yapmadılar. akustik yapı bozuldu, ses dağılacak sahaya gidene kadar.bu yeni stadyum beşiktaş'ın en etkin silahı olan taraftarı şarjorü boş on dörtlü gibi yapacaktır. artık eskisi gibi maç izleyemeyeceğiz. çok yanlış çok...
stadın adının sadece vodafone arena olmasını istemem ama inönü spor kompleksi vodafone arena'yı da istemiyorum. başkanın söz verdiği gibi içinde şeref bey geçen bir stadyum olsun, sonuna da sponsor adı eklensin işte.
isminin arkasında inönü olmaması gereken stad. şeref bey olabilir, karakartal olabilir, beşiktaş olabilir.
neremizi yırtarsak yırtalım, isminde şeref bey geçmeyecek ve "inönü" olarak anılmaya devam edecek olan stadımız. acı ama gerçek; bizzat fikret orman açıkladı. "ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena" hesabı, bizimki de "inönü spor kompleksi" olacak.
Galatasarayın stadından alıntı gibi olmuş en azından İnönü Şeref Bey Arena olması bence daha güzel.Beşiktaş Spor Kompleksi İnönü Şeref Bey Arena bence kartalıma yakışır bir ad
sabırsızlıkla temel atma törenini beklediğim yeni mabedimiz.umarım en kısa sürede tekrar evimize döneriz.