tolgay arslan

0 /
mrkela
türkiye'ye gelmesi muhtemel, gelirse ve çalışırsa bir tayfun korkut, çalışmaz ya da şanssız sakatlıklar geçirirse bir barış özbek olacağını öngördüğüm, çok yönlü orta saha oyuncusu.
patanegro
şanlı beşiktaş'ımızın anlaştığı öne sürülen hamburg'ta orta saha pozisyonunda oynayan 24 yaşındaki gurbetçi futbolcu.
dingoc
spoiler--

Orta sahada oynayan gurbetçi oyuncunun menajeri ile her konuda anlaşan siyah beyazlılar Hamburg'u da bonservis konusunda ikna ettikten sonra resmi imzayı atıp Tolgay'ı Türkiye'ye getirerek Antalya kampına dahil edecek. Alman kulübüne 500 bin Euro'luk resmi teklif yapan Beşiktaş buradan gelecek cevabı bekliyor

spoiler--

kadıköy panteri
kesinlikle kadromuza katmamız gereken gurbetçi futbolcu. 4-2-3-1 taktiğiyle oynayan bir takımız. bu yüzden orta sahada ki rotasyon için en az 7 futbolcu lazım. veli-atiba-oguzhan-necip-sosa etti beş. iki transfer daha lazım normalde. maddi sıkıntılarla boğuşurken düşük bir miktarla bundesliga'da fena tecrübesi olmayan bir futbolcuyu almak güzel olur.
dingoc
hamburg menajeri hakkında konuşmuş

spoiler--

Tolgay konusunda Beşiktaş ile görüşmeler devam ediyor, transferi konusunda Beşiktaş ile anlaşacağımızı zannediyorum

spoiler--

albay
kesinlikle ve kesinlikle transfer edilmesi gereken futbolcu. almanya altyapısı görmüş futbolcular ki bilhassa orta saha oyuncuları türkiye süper ligi kalitesinin bir iki çıta yukarısında oluyor. atiba'nın durumu göz önüne alındığında bu bedelde böyle bir futbolcu kolay kolay bulunamayacaktır. umarım lig başlamadan halledilir. ilk sene için müthiş bir alternatif sonraki yıllar için ise vazgeçilmez olabilecek potansiyelde.
patanegro
21.01.2015 itibari ile gerek tolgay gerek ailesi gerekse menejeri ile her konuda anlaşılmış, kulübümüz ile en ufak bir pürüz kalmamıştır. tek sorun tolgay'ın sezon sonunda serbest kalacak ve bonservis ödemeden transferi gerçekleştirilebilecek olmasına karşın ara dönemde transfer edilirse bonservis ödenmesi konusudur. bu konuda kulübümüz hamburg'u ikna etme işini tolgay'a ve menerjerine bırakmıştır. eğer müsade alabilirlerse ara dönemde alamazlarsa sezon sonunda transferinin gerçekleşmesi kesin gibidir.
gidiyorum bu
italyan spor yazarı gianluca di marzio'nun verdiği bilgiye göre 300 bin Euro bonservis bedeli ve sonraki satıştan %5 pay karşılığında Beşiktaş'a transfer olacak oyuncu.

http://gianlucadimarzio.com/news-cat/besiktas-in-arrivo-arslan-dallamburgo-i-dettagli/
mahsun supertitiz
200-300 bin euro için trabzonspor'u tercih edeceğini sanmadığım topçu. ts; kulübüne 1 milyon euro, kendisine ise bizim teklifimizden biraz daha yüksek miktarda teklif sundu.
nartallonun saçı
bu sefer gerçekten geldi galiba dediğim topçu. haberi yapan yabancı arkadaş bu işlerde tanınan, feyzli bir abiymiş. boş atmazmış, ben öyle duydum. 300k euro deniyor. vallahi bedava o paraya. yıllık da 1.400.000 deniyor. bence makul. ben tatmin oldum şahsen.
dark knight
tanımadığım futbolcuyu tanımak için her zamanki gibi fm profiline baktım. genelde fm yanıltmaz. fm 14 profiline göre ilk 11'e girebilecek bir oyuncu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol