tolga ciğerci

0 /
roll a joint
"önder özen bi kıyak yapıp alsa da oğuzhan özyakup ile beraber yerli kalitesinde rakiplerin bi kaç tık önüne geçsek" dediğim wolfsburg forması giyen 1992 doğumlu gurbetçi orta saha.
mrkela
özellikle duran topları kullanma konusunda gayet başarılı olan, defansif ve ofansif anlamda beşiktaş'ın aradığı özellikleri barındıran, fakat yanlış hatırlamıyorsam en son uzun süreli bir sakatlık geçiren ve hala sakatlıkla boğuşan ve bu anlamda da tam bir beşiktaşlı olan orta saha oyuncusu.
dingoc
galatasaray'ın 3 milyon euro bonservis bedeli ile kadrosuna kattığı futbolcu. senelik 2 milyon euro'da kendisine ücret ödenecekmiş.
dingoc
spoiler--

Tolga Ciğerci standart bir orta saha oyuncusu, orta saha havuzuna katkısı olur. Direkt oynar mı, bilemiyorum. Sakatlıktan nasıl çıktı falan. Benim düşüncem, standart bir orta saha oyuncusu. Tolga Ciğerci'nin skora katkısı falan da düşük. 2 milyon euro maaş çok yüksek, böyle maaşlar yok. Demek ki alınamıyor Türk statüsündeki bir oyuncu.

spoiler--

[ybkz]swh[/ybkz]

beady eye
Galatasarayın yerli oyuncu sınırı için aldığını düşündüğüm oyuncu. Olcan ve umutun da gidişiyle gs-nin yerlisi azalmıştı. Tff kuralları gereği bir türke daha ihtiyaçları vardı. Tolga da hiç alman milli takımı için oynamamış oyuncu. Muhtemeln terim bir kez milli takıma çağırır ve hall olur böylece gs-nin bu sorunu.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol