2001-2003 yılları arasında beşiktaş forması giymiş orta saha oyuncusu.kendisi genellikle orta sahanın sağ kanadında forma giyerdi.kendisi hakkında aklımda kalan tek şey yaptığı top kayıplarıdır.
beşiktaş'a büyük umutlarla transfer edilen ama sezon öncesi yaşadığı sakatlıkla uzun süre futboldan ayrı kalan, sağ kanat ve sağ bek oynayabilen eski futbolcu, dardanelspor'un şu an ki teknik direktörü.çanakkale dardanelspor'da kendini ispat edince trabzonspor'a transfer olmuş, oradan da 2001'de beşiktaş'a gelmişti.sezon öncesi hazırlık kampında fırtınalar estiriyorken bir sakatlık yaşamış ve beşiktaş serüveni hayal kırıklığına dönüşmüştür.
futbola galatasaray'da alt yapıda başlayayan ve beklentileri karşıladığı görülmemiş kanat oyuncusu. şimdinin teknik direktörü
yeni sezonda yeni teknik direktörümüzün yardımcılığını yapacakmış. hayırlı olsun. ayrıca bir teknik direktörle anlaşılıp onun onayı alındıktan sonra yardımcı hoca getirdilerse bişey diyemem. ama ortada teknik adam yokken direkt olarak yardımcı hoca getirdilerse büyük vizyonsuzluk.
her daim sergen yalçın'ın yanında görmeye alıştığımız eski işe yaramaz sağ kanat oyuncusu. yoksa sergen mi diyerek akıllara bazı soru işaretleri getirmiştir.
hocalığını bilmediğim ama futbolculuğunu iyi bildiğim vitaminsiz topçumuz. akıllara başka adam mı kalmadı da bu geldi sorusunu getirmektedir.
iş bilmez yönetimimizin son bombası. hoca bulmadan, hocaya yardımcı buluyoruz. bu hamle kimin aklına geldiyse, gerçekten tebrikler.
yani galatasaray altyapısında yetişmiş adamın bu kulüpte ne işi var akıl sır erdiremiyorum. ilhan mansız, ibrahim üzülmez gibi efsaneler varken eski galatasaray altyapısından yetişmiş vasat futbolcu niye yardımcı hoca olarak önerilir, tercih edilir gerçekten çok saçma.