14 eylül 1991 hugueanu doğumlu, kariyerini elazığspor'da sürdürmekte olan genç millî futbolcu.
sochaux alt yapısından yetişme, geçen sene sanica boru elazığspor tarafından transfer edilmiş, süratiyle bilinen sağ kanat oyuncusu. trt spor'un haberine göre samet aybaba'nın raporu doğrultusunda gelecek sezon beşiktaş'a kazandırılması için çalışmalara başlanmış.
yetenekli bir oyuncu. bu sezon patlama yaptı, hatta bu hafta oynanan eskişehirspor-elazığ maçında elazığ'ın lig tarihindeki 100. golünü kaydetti.gelecek sezondan itibaren kademeli olarak azaltılacak yabancı kontenjanı nedeniyle transfer edilmesi müspet isimlerden. haydi mübarekler, (vurgula: arkadaşı alalım).
oynadığı mevki itibariyle holosko'nun yerine alınacağı düşünüldüğünde farkını direk ortaya çıkarabilecek hırslı ve süratli futbolcu.holosko'nun top ayağına geldiği ve kendisinin pozisyon üretmek zorunda kaldığı durumlarda yaşadığı aciziyeti gören biri olarak, serdar'a karşı olmak tamamen mantık dışı. bu çocuk hem holosko'nun yaptığı gibi aralara koşu yapıp, golü koklayabiliyor, hem de kendi pozisyonunu yaratabiliyor. hızlı dribblingleri var ve bu sayede adam eksiltebiliyor. holosko'nun bize ilk geldiği zamanları hatırlatıyor bu özelliği.zayıf yönü olan fiziğini dikkatli şekilde geliştirmesi gerekiyor. gerek topla olsun, gerek topsuz olsun fark yaratan özelliği süratini kaybederse sıradan bir oyuncu konumuna düşer çünkü, dikkatli olmalı. ayrıca son vuruşlarda yaşından dolayı olsa gerek biraz fazla heyecanlı. ama buna rağmen takımının gol yükünü çeken isimlerden.alt yapısını fransa'da almış bir oyuncu ayrıca. alınmasını ümit ettiğim isimlerden biri.
gökhan töre alınacaksa da alınmayacaksa da gerekli olan oyuncu. dentinho ve niang'ın yeni sezonda olmayacağı düşünülürse kanatlarda adam eksiğimiz var.
yılmaz vural'ın söylediğine göre transfer döneminde elazığspor'un bonservisi için beşiktaş'tan 7 milyon euro talep ettiği oyuncu. bu arada merak edenler için reyiz şu an trt spor'da.(*)
elazığspor'un pırpır kanat oyuncusu. adam eksiltme ve dribbling özellikleri gayet iyi.
trtspor'un son dakika haberine göre trabzonspor'un renklerine bağladığı kanat oyuncusu.