romain saiss - 1903 Sözlük
championship ekiplerinden wolverhampton'da top koşturan 1990 doğumlu faslı sol stoper. altı yıldır ingiliz kulübünde forma giymekte olup gerek duyulduğunda orta sahada da görev yapabiliyor. ayrıca doğup büyüdüğü ülke olan fransa'nın pasaportuna da sahip.
beşiktaş ile 2+1 yıllık anlaşmaya varan defans oyuncusu. her sezon için 1,5 milyon euro garanti ücret ve 500 bin euro bonus karşılığında ikna edildiği konuşuluyor.
beşiktaş kulübü tarafından transferi resmî olarak duyurulan stoper. beklenildiği gibi son senesi opsiyonlu olmak üzere üç yıllık sözleşme imzalamıştır.
"Saiss takıma dahil oldu. Yarın da(*) süre vereceğiz. Hafta sonu Sampdoria maçında da 45 dakika oynatmayı planlıyoruz. Umarım ki Kayserispor maçına hazır olacaktır."(*)
Kayserispor maçı(*) özelinde iyi buldum. yere sağlam basan, pozisyon takibi olan dengeli bir stoper. ancak hız konusunda yine sınıfta kalır gibi duruyor. İlerleyen maçlarda görmek lazım.
wolverhampton wanderers takımından bedelsiz olarak kadromuza kattığımız sol ayaklı stoper. yan mevkiisi de defansif orta sahadır. öncesiyle ilgili hiç bir bilgim yok kendisini de hiç duymadım. ayrıca fifa 22 de 78 rating e sahip olan oyuncudur.