şanssız bir şekilde tam sakatlığı iyileşmişken yeniden sakatlanan, bir an önce iyileşip beşiktaşın sağ bekindeki yerini alması gereken oyuncu. ismail köybaşı uefa tarafından gelecek vaad eden oyuncular içerisinde gösterilmeye devam etse de bana göre ismailden bir kaç gömlek üstündür. yaşadığı sakatlıkları en kısa sürede atlatıp yeniden formunu yakalayacağına inanıyorum.
bir an önce takıma dönmesini heyecanla beklediğim futbolcu, ekrem dağ ve hilberte nazaran beşiktaşın sağ kanadına ilaç olacağını düşünüyorum.
devre arası kampına götürülmeyen futbolcumuz. o kadar çok şey beklerken kendisinden bu karar sonrası ağlamaklıyım sözlük
devre arası kampına götürülmedikten sonra schuster'in arkasından konuşan,genç yetenek.

yakışmadı.demek ki biraz daha çalışmalısın.sakatlıktan yeni çıktın.sabret biraz.

batuhanlık yapma,sen bu takımın geleceğisin.önemli olan beşiktaşlılık duruşu,bu taraftar o duruşu sergilediğin her an arkanda...
nasıl olupta, ekrem gibi bir oyuncunun arkasında kalır diye düşündüğüm yeteneğimiz
Schuster'in sacma sapan tercihlerine kurban gitmis , hala cok seyler bekledigim genc yetenek.

hem ekrem'den hem erhan'dan fersah fersah üstündür, ama schuster bu boru degil , futbolu o icat ettigi icin en iyisini o bilir.
özlediğimiz sağ bek. umarım bu şekilde bir daha sakatlanmaz ve hakkettiği yere gelir.
schuster tarafından kadroda düşünülmediği kendisine bildirilmiş ve devre arası kampına götürülmemiş, an itibari ile akıbeti merak edilmekte olan sağ kanat umudumuz.