rıdvan dilmen'in her şeyi fenerbahçe'ye bağlama hastalığı

şutmesafesişutpozisyonu
Rıdvan Dilemen namı değer şeytan Rıdvan'ın programlarında sürekli üşenmeden yaptığı bir eylemdir.
Kendisi fenerli medya tarafından dünyanın en büyük futbolcusu gibi lanse edilmesine rağmen futbolculuk kariyerinde sadece 1 sezon çok verimli olabilmiş, geri kalan sezonlar bitmek tükenmek bilmeyen sakatlıklar yüzünden pek bişey oynamamıştır.
Bu zat-ı muhtarem ''Tarfsız Kanal NTV ve NTV Spor'' çıkar ve diyelim beşiktaşın maçını yorumluyacak daha söze başlarken ''bu hafta fenerbahçe maçında buna benzer pozisyonda'' der ve cümleye girer.
Güntekin yeni transferleri sorunca bir alex değil der genelde.
Trabzonspor konuşuluyordur birden fenerbahçenin dizilişine kıyasla bakarsak der mesela, tarafsız gözükür ama tamamen maske taktığı belli olur.
Son yıllarda ara sıra fenerbahçesinin yanında barcelona ve xavi iniesta örneklerinide vermeye başlamıştır.
Ama hayatı fenerbahçeden ibaret olan ve şike soruşturmasında neredeyse intahar etme raddesine gelmiş bir kişi olan rıdvan'ın tarafsız olmasını beklemek hayalcilik olup sanki kendisi büyük bir otoriteymiş gibi her maçı bu kişiye yorumlatmak da Tarfsız NTV kanalları için tencere kapak misalidir.

örnek diyalog;

Güntekin-- Rıdvan dilmen beşiktaşı bu akşam nasıl buldu.
Rıdvan --öncelikle dün akşam ki fenerbahçe maçında ki oyun ile bugünkü oyunu kıyaslarsak.
Güntekin-- Sayın dilmen ben bu akşamki beşiktaş-gençlerbiriliği maçını soruyorum.
Rıdvan--Evet fenerbahçe -gençler maçına göre bu maçta
Güntekin---Maçın adamı kimdi sizce?
Rıdvan-- Bir alex performansı değildi ama ...... böyle akıp gider işte.
glnr1903
vizyonunun ne kadar dar olduğunu ve hayata sarı-lacivert gözlüklerle baktığını gösterendir.

adam maç izlemiyor yahu! gaziantepspor'un avrupa kupası maçını tatilde olduğu için izlememiş. güler misin, ağlar mısın? adamın işi maç izlemek ama biz ondan çok maç izliyoruzdur eminim ki! türkiye'de en fazla dört büyüklerin maçını izliyordur. onu da yorumladığı için! anadolu kulüplerinin maçını falan izlemiyor! avrupa maçlarını falan da izlemiyor. bildiği tek maç el classicolar! ne premier lig izler, ne seri a, ne bundesliga! onu geçtim la liga'yı bile izlemiyordur. ki kanalı yayınlıyor. bi öğrenmiş xavi-inesta-messi-pedro-alves başka bildiği futbolcu yok! bu bilgiyle de ancak beşiktaş'ı fenerbahçe'yle kıyaslar! sevilla'yı, totthenam'ı mı biliyor adam?!
ger0nim0
daha doğal ne olabilir ki dediğim durum...adam fanatik bir fenerbahçeli...başka türlü yorum yapmasını beklemek saflık olur...eğer çok rahatsız ediyorsa kumanda ile kanalı değiştirirsiniz...olur biter...

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol