nathan redmond - 1903 Sözlük
2016 yılından bu yana southampton'da top koşturan 1994 doğumlu jamaika asıllı ingiliz sol kanat forvet.
beşiktaş'ın kanat transferi için belirlediği adaylardan bir tanesi. kiralamak için kulübü southampton ile görüşme hâlinde oldukları haberleri gündeme düşmeye başladı.
beşiktaş tarafından transferi resmî olarak açıklanmış olup, 15 numaralı formayı giyecektir.
"İngiltere'den bazı teklifler vardı. Beşiktaş'ın ilgisi vardı. Transfer dönemi bitmeden önce de konuşuyorduk bunları. Hoca ve Dele Alli ile konuştuk. Daha da önemlisi ailemle konuştum. İlginin de hoşuna gitmesiyle birlikte yeni bir maceraya atılma kararı verdim.

En iyi oynadığım yerler sol ve sağ kanat. 16-17 yaşındayken, 8-9-10 numarada oynadım. Yeri geldi kanat beki olarak oynadım. Genç oyuncuyken bunun da getirileri oldu. Bonus bir oyuncu olmamı sağladı. Oyunu anlamak için farklı pozisyonlarda görev almam iyi oldu.

Beşiktaş taraftarının muazzam sevgisi ve desteğini gördüm. İki maç oldu, çok erken ama istediğimiz sonuçları alamazsak da taraftarın gösterdiği sevgi inanılmazdı.

Önümüzdeki Fenerbahçe derbisine hazırlanmak için süremiz var. En iyi şekilde derbiye hazırlanacağız ve taraftarlarımızın gönlünü alacağız, onları mutlu edeceğiz."