dursun özbek ile yarıştığı kongrede galatasaray spor kulübünün 37. başkanı olarak seçilen 1949 doğumlu iş adamı. gençlik yıllarında kamu sektöründe yöneticilik de yapmış.
"maalesef tuhaf bir medyamız var. Milan yönetimi bizim maçımıza geliyor. kalkıp Galatasaray'ı Çin'e satıyor diyorlar. Bunu nereden çıkarıyorlar. Galatasaray asla yabancılara satılamaz. Satıldığı gün bırakırım Galatasaray'ı."demiş.dursun özbek'ten sonra cidden başka bir hava yaratır bu adam.güzel demiş.
zor bir ameliyat geçiren kulüp başkanı."bugün geçirdiği başarılı bir beyin ameliyatının ardından yoğun bakıma alınmıştır ve bir süre müşahede altında tutulacaktır."
"Marcao'ya yapılan hakaretler, eşine hakaretler... Bazı troll hesaplar, rakip hesaplar. Bizim aleyhimize yapılan hesaplar da troll hesaplardan. Bizim taraftarımız olmayan ama bizim taraftarımız gibi gözüken hesaplar var." diyerek futbolcusunu korumaya çalışan kişi. işi kolay değil
en geç haziran ayı içerisinde yapılması beklenen olağan seçimli genel kurulda aday olmayacağını açıklayan galatasaray kulübü başkanı.
aday olup olmama durumunu yeniden değerlendireceğini açıklayan galatasaray kulübü başkanı. olağan seçimli genel kurulda aday olması ve yeniden seçilmesi durumunda fatih terim ile yola devam etmeyeceğini açıkça ifade etmiştir.
"fatih Terim, Galatasaray’a hizmet etmiş değerli bir üyemizdir ama ben görevde olduğum sürece kendisi ile çalışmayacağımı açıklamıştım." diyerek son noktayı koymuş başkan
"Pandemiden ötürü gecikmeli olarak yapılan Galatasaray Spor Kulübü 2019 Olağan Genel Kurulu toplantısında Mustafa Cengiz ve Yönetimi, mali açıdan ibra edilirken, idari yönden ibra edilmedi."