michy batshuayi - 1903 Sözlük
chelsea'nin, Marsilya'dan transfer ettiği 1993 doğumlu Kongo asıllı Belçikalı forvet oyuncusu.
2017-18 sezonunda borussia dortmund forması altında kiralık olarak kariyerine devam edecek olan forvet.
bonservisi chelsea'de olmasına rağmen 2019 yılından bu yana crystal palace'ta kiralık olarak forma giymekte olan forvet. öncesinde de dortmund ve valencia'da yine kiralık olarak görev yapmıştı.
beşiktaş ile adı daha sık anılmaya başlayan forvet. bu ligde kesinlikle iyi iş yapar. kariyeri boyunca pek çok takım gezmiş ama hepsinde de gol atmış bu adam, az golle geçirdiği sezonu yok nerdeyse.

diego costa riskini almaktansa bu arkadaşı tercih ederim ben şahsen.
gelen haberlere göre beşiktaş'ın 3+1 senelik anlaşma sağladığı forvet. kulübü chelsea ile bonservis pazarlıkları sürdürülüyor.
forvet transferi için adı artık yüksek sesle anılan forvet. chelsea'de oynama ihtimali lukaku transferinden sonra imkansıza yakın olduğu için bize transfer olabilme ihtimalini kuvvetli görüyorum. yaşı nispeten genç, hazır ama bir demba ba, aboubakar etkisi yapabilir mi işte bundan emin değilim. son sezonunda 20 maçta 2 gol atmış birisinden bahsediyoruz. stoperimiz vida'nın bile daha çok golü vardı geçen sezon.
2.5m pound (1 GBP = 1.18 EURO 2.5x1.18=2.95m EURO) maaşa kiralık olarak anlaştığımız söylentileri ayyuka çıkan futbolcu. satın alma opsiyonu olarak 4m euroluk bonservis bedelini sözleşmeye ekletmeye çalışıyormuşuz. kaliteli bir isim. georges-kevin n'koudou'nun marsilya'dan eski ekürisidir.
18.08.2021 çarşamba günü istanbul'a gelerek sözleşme imzalaması beklenen forvet. gaziantep maçına(*) yetiştirilmeye çalışılacak.

bu arada bir sürpriz olmazsa kendisiyle bir yıl için kiralık anlaşma yapılacak. basına düşen haberlere göre chelsea satın alma opsiyonu koydurmak istemiyor. onun yerine sezon sonunda "satın alma önceliği" hakkının beşiktaş'a tanınması söz konusu.