hepimiz cenk'iz

bornova
Cenk iyi kalecidir.Dahada iyi olacaktır eksiği yok fazlası vardır kendisine çok güveniyor.Hata kaldırmaz bir mevkide oynadığını hatırlarsa eğer birgün çok faydalı olucak bize.
metalmilitia
Etoo için hepimiz zenci olmuşsak, hepimizin cenk olması kadar da doğal bişey yoktur. Unutulmamalıdır ki en iyi kaleciler en basit golleri yiyendir.
şutmesafesişutpozisyonu
öyle birçok maçı deyip yuvarlak konuşmaktansa şu şu maçı kurtardı diye bir kaç örnek verseniz de sözlüğü aydınlatsanız biz de bu Cenk ne muhteşem bir kaleciymiş haberdar olsak.
Ayrıca bu seneyede güzel başlamış 2 maçta 3 gol yiyerek 1.5 ortalamasını tutturmuştur.
Sizi bilmiyorum ama ben cenk menk değilim, bu adamı da beşiktaşın kalesine layık bulmuyorum.
Ayrıca bunu görmek için kaleci antrenörü olmaya gerek yoktur, cenk kalecilerin en en en temel bilmesi gereken Plonjon yapmayı bilmemektedir ne yazık ki. Geçen sene Glatasarayan yediği gol en güzel örneğidir, ayrıca buna benzer en az 10 pozisyon daha sayarım.

Ayrıca cahil insanların cesareti gibi özgüven hareketlerinde bulunması, kendisine ve takımına yarar değil zarar getirmektedir.
Dün abuk subuk ilk yarıda adama asist yaptın atamadılar, ne akla hizmet çıktın kaleyi boşaltıın (bir kaleci asla gereksiz yere kaleyi boşaltmaz (bkz: kalecilik eğitimi madde 1),( bu gol bir hata değildir aşırı özgüven ve şımarıklıktır) , sonra 2-1 iken bir topu yine plonjon yapamadın adamlar uyanamadı, sonra yakın çekim bakıyorum sanki takımı ayakta tutan bi kaleciymiş gibi hareketler.
semt bizim aşk bizim
sonuna kadar destek olabileceğim cümledir. etrafta bir sürü cenk olacak diye değil yanlış anlamayın.

dün bir gol yedi diye küfürler edenlere inat, hatasız kul olmaz diyorum ve arkasında olduğumu beyan ediyorum. [ybkz]swh[/ybkz]

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol