15 eylül 2018 beşiktaş evkur yeni malatyaspor maçında medel'i haksiz 2 sari kartla oyundan atarak besiktas'i derbi oncesi eksik birakmis hakem gorunumlu orospu cocugu.

malum besiktas'in kazandigi maclari yoneten hakemler haftaya mac alamiyorlar. huur cocugu bakti besiktas kazaniyor aleni penalti calamayacagi icin poziyon bekleyerek 10 kisi birakti takimi.

orospu evladi yusuf namoglu'na yaranabildi mi haftaya gorecegiz.
TDK’na göre ORUL ORUL ikilemesinin karşılığıdır...

babası belli olmadığı gibi, annesi de belli değildir...

patates aşılama ile dünyaya geldiği konusunda bir çok gözle görülmüş kanıt bulunmaktadır...
ben çok inanıyordum bu çocuğa. türkiye'nin en iyi hakemi olacağını düşünüyordum. rezalet hakemler sıralamasına genç yaşta adını yazdırarak beni de yanıltmayı başarmıştır.
2020-21 sezonu 31.haftasındaki fenerbahçe maçını(*) takiben beşiktaş'ın 32.haftada kasımpaşa ile oynayacağı maça da atanan hakem. fenerbahçe karşılaşması sonrasında teknik direktör sergen yalçın'ın kendisini beşiktaş'ın maçlarına istemediklerini söylemesi üzerine atanması tepkileri yoğunlaştırdı.
"Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, Futbol A Takımımızın Süper Lig’in 32. haftasında Kasımpaşa ile oynayacağı maça, geçtiğimiz hafta Fenerbahçe ile oynadığımız maçta da görevli olan Halil Umut Meler’i atamıştır.

Merkez Hakem Kurulu’nun Halil Umut Meler’i, hem teknik direktörümüzün açıklamasının ardından hem de tarihte eşi benzeri görülmemiş şekilde üst üste ikinci kez Süper Lig maçımıza hangi saiklerle atadığını merak ediyoruz. Umuyoruz ki, bu atamanın makul bir açıklaması vardır.

Merkez Hakem Kurulu’ndan ivedilikle konuyla ilgili bir açıklama bekliyoruz!

Beşiktaş JK"