georges-kevin n'koudou

0 /
forzanarchy
sol kanatta yaldır yaldır koşacak kanat oyuncusu. hızlı ve pırpır oyuncuya ihtiyacımız vardı bu bakımdan transferini olumlu karşılıyorum. Fakat adamın geçmiş yıllarda tam olarak oynadığı bir sezon bile yok, devamlılık denen olayla hiç tanışmamış birisi.
gidiyorum bu
gelen haberlere göre sakatlığı sebebiyle ligde üç maç daha kaçıracaktır. böylelikle süper lig 2020-21 sezonunun ilk yedi haftasında forma giyememiş olacak.
fani madida
2 hafta daha sahalardan uzak kalacağı belirtilen futbolcu. 2 hafta daha, 3 hafta daha derken bütün sezonu kapatacak herhalde böyle böyle.
forzanarchy
tam anlamıyla elimizde patlamış futbolcu. Rüzgar hızlı esse üç hafta yok. Bonservisinin %50 sine 4.5 milyon Euro ödediğimiz de aklıma gelince kendimi parçalayasım geliyor.
gidiyorum bu
“N’Koudou’nun bonservisinin yarısı 4.5 milyon Euro’ya alınmış. Diğer kulübü ‘Bugün satıyoruz’ dese, öteki yarısını da alma mecburiyetimiz var. Bu kontratlar nasıl yapılmış inanılır gibi değil.” [ybkz]ahmet nur çebi[/ybkz]
gidiyorum bu
hatayspor maçının[ybkz]1 mayıs 2021 beşiktaş atakaş hatayspor maçı[/ybkz] ilk yarısının sonlarına doğru sakatlanarak yerini rıdvan yılmaz'a bırakan oyuncu. iyi form tutmuştu, umarım tedbir amaçlı olarak oyundan alınmıştır.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol