efes pilsen'de aydın örs'ün yanında yetişen ve daha sonra efes, ülkerspor ve siena gibi takımlarla önemli başarılar kazanan 1966 doğumlu basketbol koçu. hasretle beklenendir, allen iverson'un transferine anlam kazandırabilecek olandır.
burak bıyıktay'ın görevden alınmasıyla takımın başına geçeceği söylentileri dolaşmaya başlamıştır. hayırlısı neyse o olsun diyelim.
beklendiği üzere beşiktaşımızın basketbol koçluğuna getirilmiştir, hayırlısı olsun.
takımı ayağa kaldırabilecek kapasitede ki koçlardan biri. gönlüm erman kunterden yanaydı ama. hayırlı olsun derken şunu da belirtiyorum, başarılı bir yık olursa bu sezon, elde nasıl tutacağız biz paşayı? efese kaçmayacağının kanıtı var mı?
1 aralıkda yazdığım (O zaman bu değişiklik yapılsaydı en azından avrupada kesin tur atlardık) gibi BJK'nin kurtuluşudur. 2008 sezonunda avrupada 8 maçıda kazanarak uleb cup tarihinde bir ilki başarmış, yaşanan ciddi sakatlıklara ve hakem rezaletlerine rağmen yarı finalde Biracılara elemiştik onunla.Burak Bıyıktay gibi takıma hiç bir katkısı olmayan bir antrenörden sonra beşiktaşa ilaç gibi gelecektir.Hoşgeldin Ergin Hoca
1. gelişinde neden başarılı olamadığını anlayamadım hocamız.takımdaki değişikler mi yoksa kafasındaki değişikler mi şu an takımı ayağa kaldırmıştır bilemedim.(bkz:bilemedim ben onu)
tek kelimeyle; fark!
geldiginden beri takimda gözle görülür mükemmel bir cikis mevcud, bilmiyorum oyunun basketbol olmasindan dolayi midir ama bir hoca ancak bu kadar kendisini fark ettirebilir. ve inaniyorum ki, seneye yapacagi saglam bir kadroyla, Besiktas'imiz sonunda sampiyonluga ulasacaktir.
lütfen basketbolun kaynagini, futbola aktarma demirören ! hocamiza istedigi kadroyu ver.