dimitris itoudis

gidiyorum bu
zeljko obradovic'in panathinaikos'ta çalıştığı 13 yıl boyunca asistan koçluğunu yürütmüş olan 1970 doğumlu yunan çalıştırıcı. çok önemli bir okuldan geçtiği muhakkak. ve artık tek başına bir şeyler başarmanın zamanı geldiğine mutlaka kendisi kadar basketbol çevreleri de inanıyor. talipleri var. bir tanesi de banvit.
gidiyorum bu
banvit'in 2+1 yıllık sözleşme imzaladığı yeni koçu. gerçekten heyecan verici bir hamle. neleri başarıp başaramayacağını şimdiden merak ediyor insan.
dingoc
banvit basketbol kulübü'nün orhun ene'den sonra anlaştığı koç.


--spoiler--

Bu görüşmenin sonucunda sözleşmesi devam eden oyuncularımızın kalmasına karar verdik. En iyi kadroyu oluşturduğumuza inanıyorum. Mevcut kadromdan bir hoca olarak çok memnunum. Her zaman dışarıyı araştırmalısınız, yeni neler yapabilirsiniz bakmalısınız ama şu an kadromdan çok memnunum

--spoiler--

gidiyorum bu
beko basketbol ligi 2013-2014 sezonu 7.haftasında bandırma'da ustasını[ybkz]swh[/ybkz] ağırlayacak olan namağlup liderliğini sürdüren banvit'in koçu.
gidiyorum bu
cska moskova ile olan sözleşmesini iki yıl daha uzatan koç. kendisi rus ekibini 2016 ve 2019 yılında euroleague şampiyonluğuna taşımıştı.
gidiyorum bu
son anda sürpriz bir gelişme olmadığı takdirde 2022-23 sezonundan itibaren fenerbahçe basketbol takımını çalıştırmaya başlayacak olan koç.
gidiyorum bu
vtb 2021-22 play-off final serisinde cska moskova olarak zenit'e karşı 3-1 önde olmalarına rağmen 4-3 kaybederek şampiyonluğu kaybeden koç. cska moskova'dan ayrıldığını da resmî olarak açıklamıştır. türkiye'de fenerbahçe beko ile anadolu efes arasında oynanacak olan 2021-22 sezonu play-off final serisinin bitimini takiben sarı-lacviertli ekibin başına geçmesi bekleniyor.
gidiyorum bu
fenerbahçe beko'daki görevine son verilen baş antrenör. 2023-24 sezonu itibariyle özellikle euroleague bünyesinde alınan kötü sonuçlardan sonra beklenen bir gelişmeydi.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol