daniel amartey

gidiyorum bu
2016 yılından bu yana leicester city forması giymekte olan 1994 doğumlu ganalı stoper. gerek duyulduğunda orta saha ve sağ bek pozisyonlarında da görev yapabiliyor.
gidiyorum bu
beşiktaş'ın 2+1 yıllık anlaşmaya vardığı stoper. kısa süre içerisinde sağlık kontrollerini takiben takımın almanya kampına katılması bekleniyor.
gidiyorum bu
beşiktaş'tan sezon başına 1,7 milyon euro kazanacak olan oyuncu.

"Amartey'i hem stoper hem orta sahaya düşündük. Djiku'yu da konuştuk ama ikisinden biri tercih edildiği zaman Amartey'i tercih ettik. Hem Gana Milli Takımı'nda oynadı hem de gelmek istediğini söyledi."
gidiyorum bu
jean onana ile birlikte şu ana kadar beşiktaş'ın yeni isimleri arasında performans olarak en çok sırıtanı. oyun kurma becerisi zaten çok kısıtlıydı ama aynı zamanda görülüyor ki çabukluğundan da pek eser kalmamış. ingiltere kariyerinin hatırına biraz daha beklemekte fayda var. şu hâliyle epey hayal kırıklığı yaşatıyor.
gidiyorum bu
"Futbol A Takımımızın dün (21 Ekim 2023) Trendyol Süper Lig'de Galatasaray ile gerçekleştirdiği müsabakada sağ uyluk arka adalesinde ağrı hisseden futbolcumuz Daniel Amartey'in Acıbadem Altunizade Hastanesi'nde yapılan MR görüntülemesinde uyluk arka adalesinde (biseps femoris) gerilme ve ödem tespit edilmiştir."

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol