cyle larin - 1903 Sözlük
adı beşiktaşımız ile anılan 17 Nisan 1995 kanada doğumlu Atiba'nın milli takımdan arkadaşı forvet .
beşiktaşımızın yeni transferi kanadalı santrafor. basında olsun türlü medya ortamlarında olsun atiba'nın önerdiği söyleniyordu ama vâka öyle değilmiş dehan hoca referansı ile anlaşmaya varılmış, burada aklımı kurcalayan en önemli soru ise "dehan hoca kim amk?".
adini ilk kez duydugum ve derdimize kesinlikle care olmayacagini dusundugum futbolcu.ligimizde ve ozellikle sampiyonlar liginde basari pepe, adriano, babel, sosa, quaresma, gomez vb. oyuncularla gelir. surada bir kac sezon oncesinde beyoglu yosmalari da sampiyonlar liginde ve yerel ligde yaptiklarini drogba, sneijder, muslera gibi oyuncularla yaptilar.futbolda basari, futbolun ust seviyelerini oynamayi bilen adamlarla elde edilir sevgili arkadaslar. larin vb. oyuncularla deneme-yanilma yoluna bas vurarak elde edebileceginiz tek sey 6-7 yilda gelen sampiyonluklar olur.hadi bu sezondan zaten gectim de bu transfer duzeniyle onumuzdeki en az 2-3 sezondan daha vazgecmis oluyoruz.neyse, haberler dogruysa gecmis olsun...
4,5 yıllığına anlaşma sağladığımız konusunda ciddi haberlerin olduğu futbolcu. cenk'i sattıktan sonra, yerine gelecek oyuncu ya cenk özelliklerinde takım oyunu oynayabilen bir forvet olmalıydı ya da bir gömlek üstü... şenol hoca onay verdiyse mutlaka bir cevher görmüştür diye ümit ediyorum. zira şenol hoca kararı dışında sadece bedava diye alındıysa çok işimiz var. izlediğim kadarıyla 6 pas forvet oyuncusu bu adam. ee biz zaten altı pasa girebilsek her türlü atıyoruz. bize kapalı defansı yaracak, fizik gücü yüksek ve oyunu okumayı bilen, hızlı bir sntrafor lazım. elin bebesi ne bilsin bunları hocam.
taraftari neden bu kadar panige sevk ettigini anlamadigim futbolcu.

youtube uzerinden karar vermemek lazim. o yuzden futbolunu zaman icinde gorecegiz ama 3 aydir top oynamamis adami tik diye kadroya almalarini beklemiyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. elbette cenk'in boslugunu doldurmak uzere gelmedi bu arkadas.

larin, cenk tosun'un yerine alinmayacak kadar ham bir futbolcudur. 3 ay top oynamamis, ligi tanimaz etmez, genco bir futbolcu. burada yapilan, bariz bir yatirim transferidir. e senelik 1,5 veriliyor. denenir mi? denenir yani, neden olmasin...
bir kaç video ile tanı koymak imkansız fakat kafa golü ziyadesiyle var. Uzun boylu, araya kaçıp top kapmaları da fena değil gibi. Zaten nokta transfer değil. o niyetle de yapıldığını düşünmüyorum. tutarsa iyidir, tutmazsa da sağlık olsun.
çok da çemkirmemek gerek sonuçta negredo'ya yıllık 4,5 verirken önüne bir isim alınamazdı. aboubakar bile ciddi bir yıllık ücretle oynuyordu (keşke alınabilseydi). direk 11'e isim alamayacağımıza göre söylendiği gibi bonservissiz geliyorsa, maaş yükü de çok abartı olmadıkça denenebilir risk diye düşünüyorum. tutarsa ne ala tutmazsa koy götüne.
bu adam gelmez merak etmeyin. ne şenol hoca bu adamı alır ,ne de fiko.not: gelirse yıllık devre arası çöp transfer şenliklerinin 2018 onu konuğu olur

boyko-mitroviç- larin diye gider