aziz akkaya

0 /
gidiyorum bu
adana'da kadın basketbolunun lokomotifi olarak tanımlayabileceğimiz botaşspor ile 1,5 yıllık sözleşme imzalamıştır. başarılar koç. şimdi olur da ligde bize mağlup olursan bazı kötü niyetliler yine zehrini akıtacaklardır gerçi ama. seni bilen biliyor.
gidiyorum bu
transferine twitter sayfası aracılığıyla açıklık getirmiştir.[ybkz]swh[/ybkz]

https://twitter.com/AkkayaAziz/status/298904142708109312
gidiyorum bu
--alıntı--

"benim için gerçekten zor oldu. beşiktaş'a rakip olabileceğimi hiç düşünemezdim. anons başladığında beşiktaş dendiğinde bir refleks olarak bir adım öne çıkıp oyuncuların sahaya çıkmasını bekledim. beşiktaş'taki oyuncuların çoğu ile çalıştım. hata yaptıklarında beşiktaşlı oyunculara bir şey söylememek için kendimi zor tuttuğum bir maç oldu. sonuçta ben bir profesyonelim ve şu andaki görevim kulüp yapısıyla, oyuncusuyla, seyircisiyle büyük bir potansiyele sahip olan botaş'a katkı vermek ama yine de ilk beşiktaş maçının beni yıprattığını söylemeliyim."

--alıntı--

gidiyorum bu
adana botaş'ın yanı sıra, antrenörlüğünü sürdürdüğü bostancı doğa koleji kız basketbol takımı dünya liselerarası basketbol şampiyonasında birinci olmuştur.
gidiyorum bu
--alıntı--

"bizim beşiktaşlılığımız tartışılmaz. beşiktaş’ta gerçekten çok güzel bir ortamımız vardı. orada da hep altyapıdan yetiştirerek oyuncuları aldık. altyapı bittiği zaman her şey bitmeye başladı. o da bana çok fazla heyecan vermedi. çok fazla para harcanması çok iyi takım yapacağın anlamına gelmez. biz son zamanlarda organizasyonu kaybettik. şampiyon olduktan sonra da bir doyum oldu. üstüne koyamadık. beşiktaş’ın tekrar yapılanması gerekiyor. sonuçta Beşiktaş kadın basketboluna bir ekol, bunu hiçbir zaman inkar etmemek lazım. beşiktaş’ın her zaman iyi yerlerde olması gerekiyor."

--alıntı--

gidiyorum bu
ekrem memnun'un galatasaray'dan ayrılması ve yeniden milli takımın baş antrenörü olaması üzerine muhtemelen yardımcılık görevine geri dönecek olan koç. ayrıca birinci lig ekiplerinden basketbolu geliştirenler derneği ile üç yıllık da anlaşma yapmış.

edit: bgd ile anlaşma gerçekleşmemiş.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol