1 Şubat 1994 doğumlu brezilyalı orta saha. benfica'da forma giymektedir.

ukte: derd-i beşiktaş
(bkz:hadi inşallah)eğer gelirse uzun boylu playmaker sahibi olacağız.

bonservisini asla alamayız ama seneye neden olmasın?

umarım gelir formamızı giyer. 1 kaç aya sosa falan kalmaz piyasada.
yaşı genç oyuncu. ligler başlamaya 3 gün kala gelmesi yanlış olur. beşiktaş'a bu saatten sonra tecrübeli veteranlar alınmalı. ben de genç oyuncuları seviyorum fakat bu adamlar lig bittiği gibi haziranda gelmeli ki 2 kampa da katılıp takıma alışsın.
yalan haberdir. akıl var mantık var, bizim ayarımızda bir takım olan benfica'nın yatırım yaptığı ve oynatmadığı genç bir futbolcu ile şampiyonlar ligi macerasına çıkılır mı? neymiş yetenekliymiş de, pişsinmiş. ulan biz fırın mıyız? bize takımı şampiyonluğa taşıyacak, kazanmayı bilen adamlar lazım.
kiralama sözleşmesi sonunda satın alınamayacak bir futbolcudur. o mevkiye stajer futbolcu almayı doğru bulmuyorum, takimi sahiplenebilecek '' beyin '' görevini üstlenecek kalıcı bir transfer lazım.kiralancak bir oyuncu alacaksak en azından satın alma opsiyonunu kullanabileceğimiz bir oyuncu kiralamalıyız.
yani sosanın yerini bunlarlamı dolduracağız dediğim oyuncu,şampiyonlar ligi tecrübesi olan daha iyi biri düşünülmeli,bu tip oyuncular asla büyük maçın ağırlıklarını kaldıramazlar,bence transfer edilmesi ne kadar iyi oyuncu olulursa olsun yanlıştır.sahaya çıktığın zaman rakip takım senden çekinecek,bak rakipte şunlar şunlar oynuyor dikkat etmeliyiz gibisinden ama bu oyuncularla bu işler olmaz.