total futbol programının konuklarından,beşiktaşlı,george besthayranı,içinde bir parça celtic hayranlığı da olan,haber1903de yazan,1903radyo da futbol disco programı yapan eğlenceli bir futbol yorumcusu..son yazdığı yazıyı şiddetle tavsiye ederim.altına sonsuz kere imzamı atabileceğim bir yazı olmuş.
four four two dergisinin yazı işleri müdürü. hemen hemen tüm futbol severler tarafından beğenilerek dinlenen ve okunan beşiktaşlı. inanılmaz bir hafızası var bu adamın. siyaset meydanında ali kırca'nın konuğuydu bu hafta ve programı tek başına alıp götürdü. ali şen'e verdiği saygılı üstü örtülü ve sevgi dolu kapaklarıyla da bir başka sevgimi kazandı.
adnan aybaba beşiktaşlı yazarsa bu ne peki dedirten yazar.

blog yazarlığından mı yorumculuğa terfi etti yoksa tam tersi mi olduğunu anlayamadığım,ağzı doğru düzgün laf yapabilen nadir futbol yorumcularından biri.
iLHAN MANSıZ'ıN, FEYYAZ UçAR'ıN OLMADığı YERDE NOBRE'YE SANTRFOR DENiR! sözünün sahibidir.

ayrıca sinan enginin beşiktaşlı olmasından dolayı utanç duyan yaşı genç olsa da ruhu baba hakkının sebanın terbiyesiyle yoğrulmuş kişidir
schuster ile ilgili olarak duyduğum en sağlam yorumu yapan adam,kendi bindiği dalı kesiyor, bu kadar sevilirken bu söylemine ne gerek vardı, sanırım o da bilmiyor