ahmet nur çebi başkanlığındaki bjk yönetim kurulu

oyunbozan
göreve geldiklerinden bugüne kadar berbat bir yönetim / iletişim sergiliyorlar. kendilerine oy verirken elim dahi titremedi ama artık ağlamaları, sızlanmaları zoruma gitmeye başladı.
artin
hentbolde şampiyonluk yıllar sonra kaçabilir basketbol ve voleybolda liglerin dibine demir attık. pandemi en çok bu yönetime yaradı.
gidiyorum bu
transfer "stratejisinin" ana hatları kabaca şöyledir: - eksik mevkilerin belirlenmesi - beşiktaş'ın 2016 ve 2017 yılındaki kadrolarında o mevkide görev yapan oyuncuların listesinin çıkarılması - söz konusu oyunculardan mevcut takımlarında düzenli forma şansı bulamayanlar varsa temasa geçilip anlaşma zemini aranması. ihtiyaca göre fabri, marcelo, sosa, talisca, cenk tosun sırasını bekliyor.
gidiyorum bu
kulübün bankalar birliğine olan borçları için 7+2 yıllık süreyi kapsayan bir finansal yeniden yapılandırma anlaşması imzalamıştır. buna göre 2023 yılına kadar ana para ödemesi yapılmayacak. ayrıca tüm finansal borçlar türk lirası olarak belirlendi.
artin
Başkan Ahmet Nur Çebi ile Sergen Hoca bugün bir araya gelecek.

Anlaşma sağlanırsa resmi açıklama 19.03'te duyurulacak.
forzanarchy
kontrolü kaybetmiş, dünyanın en güzel konumundaki stadına sponsor bile bulamayan, rakiplerimiz üst düzey takımlar kurarken onana gibi isimlere milyon eurolar harcayacak kadar basiretsiz insan topluluğu. çok yakında gidecekler.
kaptan
her haberleri geçtiğinde “oy veren elimi hipopotamlar siksin” dememe sebep olan yönetim…
ben cami duvarına işesem bir şey olmayabilir, ama kilise duvarına pornografik yazılar mı yazdım, ne yaptıysam allah belamı verdi sayelerinde…
fani madida
2023-2024 sezonununda yapılan/yapılmayan transferler, kamp kadrosuna transferlerin yetiştirilememesi vs pek çok konuda yoğun bir şekilde eleştiri altında olan yönetim kurulu. özellikle bu yaz dönemindeki başarısız işlerinden sonra sosyal medyada yoğun bir hasan arat rüzgarı esmeye başladı.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol