samet aybaba

gidiyorum bu
3 aralık 2023 beşiktaş jimnastik kulübü seçimli olağanüstü genel kurulu neticesinde başkan adaylarından hasan arat'ın seçilmesi durumunda "Beşiktaş Futbol Takımları Genel Koordinatörü" olarak görev yapacak olan isim.

"Her şeye çalıştım. Transferlere de çalıştım. Takımımızın mevcut kadrosuna çalıştım. Altyapı konusunda mütevazı olmayayım, Türkiye'de en iyi benimdir. Evlatlarımızın bir yere gelmesini çok isterim çünkü. Fulya'nın önünden geçmeyen arkadaşlarımız yorum yapıyor ama olsun, konuşulması bile güzel bir durum. Beşiktaş'ın altyapısı için Türkiye'nin en iyi tesisini yapacağız."

florent muslija

gidiyorum bu
bundesliga 2 ekiplerinden sc paderborn 07'de top koşturan 1998 doğumlu kosova asıllı alman hücuma dönük orta saha oyuncusu. 2023-24 sezonunda şu ana kadar sahaya çıktığı 13 maçta 6 gol 2 asist üreterek dikkatleri çekti. aynı zamanda kosova milli takımının da formasını giyiyor.

kemal özdeş

gidiyorum bu
son üç haftada üç mağlubiyet alması neticesinde kasımpaşaspor'daki teknik direktörlük görevinden istifa ettiğini açıklayan çalıştırıcı. istanbul ekibi 2023-24 sezonunda ligde kendisinin yönetiminde çıktığı 13 maçta 5 galibiyet, 5 yenilgi ve 3 beraberlik elde etti.

17 kasım 2023 hasan arat proje lansmanı

artin
Kalabalık bir katılımcı önünde gerçekleştirilen toplantı.

Gelenlere köfte ekmek, döner ekmek ve içecek servisleri, atkılar, bayraklar, rozet ve kravatlar, ikramlar ikramlar...

Beşiktaşımız için kurumsallaşması sağlasa bile başarı...gelenekçi bir yönetim Beşiktaş'ın kurtuluşa giden yolda ihtiyaç duyduğu en önemli şey.

Umarım başarılı olur.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol