3 mart 2024 beşiktaş galatasaray maçı

anonymous
Halil Umut Meler in orta hakem olduğu Mustafa Emre Eyisoy ve Kerem Ersoy'un da Meler'in yardımcılığını yapacağı maç. 4. hakem de Bahattin Şimşek olacak. Alvaro Negredo'nun golünü 77 cm fark varken ofsayt vererek Beşiktaş'ı katleden Cem Satman'da (bkz: 23 eylül 2017 fenerbahçe beşiktaş maçı) VAR hakemi olacakmış. Eyyamcılar yine bildiğiniz gibi. Ama Beşiktaş'san hepsini üst üste koyup yeneceksin. Yolu yok.

edit: Var hakemi Koray Gencerler olmuş. Masuakunun gollük ortasına auttan döndü diyen ve Rashica'nın penaltısında orta hakemi uyarmayan koray.
forzanarchy
kaybedecek bir şeyi olmayan ile kaybedecek çok şeyi olan iki takımın mücadelesi. kazanan taraf biz olursak üst üste iki kupadan da elenen galatasaray için işlerin daha kötüye gideceği aşikar. haftayı 3 puanla kapatan fenerbahçeliler bizden daha çok merak ediyor bu maçın sonucunu. ben açıkçası yeneceğimizi düşünüyorum defans tarafını bayağı toparladık hücumda biraz daha etkin olabilirsek işler istediğimiz gibi gidecektir. dolu tribünler önünde keyifli bir 90 dakika bizi bekliyor.
anonymous
Almoatasembellah Ali Mohamed Al-Musrati nin 2. dk da kendi kalesine attığı golle 1-0 yenildiğimiz maç.

gs 15 faul / 0 kart

bjk 6 faul / 2 sarı 1 kırmızı kart

Gs aylardır kırmızı kart görmüyor. Pozisyonlar malum. ama onlara sorsan herkes bir biz tek.

cenk'in penaltıyı da çalmadı. colley'i de attı var ın karışmaması lazımdı.

biz de çok parlak oynamadık ama yenilmeyi de hak etmedik.

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol