confessions

pepük

3. nesil Yazar - - Yazar -

  1. toplam entry 10050
  2. takipçi 0
  3. puan 130959

cengiz ünder

pepük
iyi bileklere hakim ama oyunun belli bölümlerinde hayalete dönüşen topçu. skorer olmasına rağmen oyun stili çok cazip gelmiyor. 15 milyon euro ise oldukça yüksek bir bedel.

okan buruk

pepük
sezon başında eleştirilerin hedefi olan fakat sonradan toparlayan ve takımını şampiyon yapan teknik adam. yaşlı oyunculara rağmen takımı iyi yerleştirdi ve hak ettiği bir şampiyonluk aldı. tebrik etmeli.

ssc napoli

pepük
kadro planlaması doğru yapıldığında başarının nasıl geldiğini kanıtlayan italyan takımı.
senkronize bir oyun, yoğun pas trafiği, kanatlarda hızlı ve etkili oyuncu ve sonuç belli. seyir zevki yüksek futbol izlettiler.

umut nayir

pepük
golleri takımını ligde tutmaya yeter mi bilmem ama her maç gol atıyor olması kendi adına oldukça önemli. başakşehir, trabzonspor, adana demirspor gibi takımlarda etkili performans gösterebilir.

30 nisan 2023 beşiktaş galatasaray maçı

pepük
galatasaray öyle ya da böyle sezonun şu anına kadar iyi geldi. okan buruk ile iyi bir sinerji yakaladılar. okan hoca olası şampiyonluğunda kalitesini ciddi derecede kanıtlamış olacak. galatasaray camiasında yamyamların arasında ne kadar dayanır orası meçhul... lakin bu sezon kuvvetle muhtemel şampiyon olacaklar. bu maç kendi özelinde çok şey ifade ediyor. bir ileri bir geri beşiktaş için ezici fenerbahçe galibiyeti[ybkz]2 nisan 2023 fenerbahçe beşiktaş maçı[/ybkz] ardından bir diğer üstün oyun ile galibiyeti kovalayıp üzerine düşeni yapacaktır. galatasaray'ın göbekte pas trafiği kesip yoğun baskı ile dirençlerini kırabileceğimizi düşünüyorum. (bkz: saldır beşiktaşım oley)

6 nisan 2023 fenerbahçe yukatel kayserispor maçı

pepük
1 nisan 2023 trabzonspor yukatel kayserispor maçında kayserispor'un deplasmanda trabzonspor'u dörtlediğini hatırlarsak aynı tarifeyi fenerbahçe'ye de uygulamasını beklediğimiz maç. kayserispor 9 maçta 6 galibiyet 3 mağlubiyet çıkardı. aldığı 3 mağlubiyet beşiktaş, fenerbahçe, antalyaspor karşısındaydı. form tutmuş vaziyetteler. fenerbahçe'nin mental olarak dağılmış olduğunu düşünürsek kayserispor'un galibiyeti çok da uzak değil.

necip uysal

pepük
75 karşılaşmada daha forma giyecek olursa beşiktaş tarihinin en çok forma giyen oyuncu unvanını eline alacak. şu an mehmet özdilek'in ardında 410 maçta mücadele etti. herkesin göndermek istediği fakat mücadelesiyle şanlı formayı sırtından indirmeyen kaptan.
0 /

neden bekliyorsun?


bu sözlük, duygu ve düşüncelerini özgürce paylaştığın bir platform, hislerini tercüme eden özgür bilgi kaynağıdır.
katkıda bulunmak istemez misin?

üye ol